مازیار ناظمی بالاخره در بسکتبال پست گرفت؛ عضو جدید هیات رییسه!

سجاد بیات

مازیار ناظمی مدیرکل روابط عمومی وزارت ورزش عضو هیات رییسه فدراسیون بسکتبال شد. رییس این فدراسیون این خبر را تایید کرد.

منطقه رنگی – مازیار ناظمی که پیش از این در دو انتخابات ریاست فدراسیون بسکتبال تایید صلاحیت نشد و از انتخابات ریاست هیات بسکتبال استان تهران انصراف داد، به عضویت هیات رییسه فدراسیون بسکتبال درآمد.

به گزارش فرشته سیفی‌ناجی رامین طباطبایی رییس فدراسیون بسکتبال در نشست خبری خود با گروهی از اصحاب رسانه این خبر را تایید کرده است. براساس این گزارش طباطبایی اعلام کرده عضویت ناظمی در هیات رییسه فدراسیون بسکتبال، به پیشنهاد این فدراسیون انجام شده است. طباطبایی دلیل این تصمیم را کمک ناظمی به فدراسیون در امور رسانه‌ای عنوان کرده است.

ناظمی درحالی به عضویت هیات رییسه فدراسیون بسکتبال درخواهد آمد که مرداد امسال خبر محکومیت او در پرونده اقتصادی منتشر شده بود. هنوز مشخص نیست تکلیف این پرونده در نهایت به کجا ختم خواهد شد.

یکی از مدیران ارشد فدراسیون بسکتبال پیش از این در یک محفل خصوصی از فشار ناظمی به فدراسیون برای دریافت این پست خبر داده بود. به گفته‌ی این مقام مسئول، فدراسیون به دلیل اینکه نمی‌خواهد در وزارت‌خانه برای خودش «دشمن» بتراشد در نهایت به عضویت ناظمی در هیات رییسه فدراسیون بسکتبال رضایت داده است.

گفته می‌شود ناظمی قدرت زیادی در پشت پرده‌ی وزارت ورزش دارد و نزدیکی همیشگی او به شخص وزیر باعث شده این قدرت هر روز افزایش پیدا کند. مدیر ارشد فدراسیون بسکتبال در آن محفل خصوصی حتی از احتمال مشکل مالی برای فدراسیون در صورت جلوگیری از عضویت ناظمی خبر داده بود. او در آن جمع گفته بود ناظمی اگر به عضویت هیات رییسه درنیاید، ممکن است در کار فدراسیون بسکتبال سنگ‌اندازی کند و فدراسیون بسکتبال در سال منتهی به المپیک اصلا دوست ندارد چنین اتفاقی رخ بدهد.

حضور پرحاشیه در جام جهانی

ناظمی چند ماه پیش هم با حاشیه‌های زیادی همراه تیم ملی راهی جام جهانی چین شد. منابع منطقه رنگی می‌گویند هزینه‌های این سفر برعهده فدراسیون بسکتبال بوده و همین هزینه‌ها، مشکلاتی را برای این مجموعه ایجاد کرده است. عنوان ناظمی در این اردو مشخص نیست. برخی خبرها از وجود نام او به عنوان نماینده‌ی حراست در لیست فدراسیون حکایت دارند.

برچسب ها:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر