لیکرز بدون رقیب در صدر کنفرانس غرب؛ شکست بزرگان کنفرانس شرق

سجاد بیات

لس آنجلس لیکرز به هفتمین پیروزی متوالی خود رسید. این اولین بار در یک دهه‌ی گذشته است که این تیم هفت بازی متوالی برنده می‌شود.

منطقه رنگی – لس آنجلس لیکرز بهترین تیم حال حاضر رقابت‌های NBA در ادامه‌ی روند خوبش بامداد شنبه در خانه ۹۵ – ۸۰ میامی هیت یکی از تیم‌های صدر جدولی کنفرانس شرق را شکست داد. آنتونی دیویس با ۲۶ امتیاز، ۸ پاس منجر به گل و ۷ ریباند بهترین بازیکن این تیم در این دیدار بود. لیکرز با این پیروزی به رکورد هفت برد و یک شکست رسید. این اولین بار از سال ۲۰۱۰ است که این تیم، در یک مقطع از فصل هفت دیدار متوالی برنده می‌شود.

در دیگر بازی جذاب امروز دنور ناگتس ۱۰۰ – ۹۷ فیلادلفیا سونی‌سیکسرز یکی دیگر از تیم‌های صدر جدولی کنفرانس شرق را شکست داد. نیکولا یوکیچ با ۲۶ امتیاز، ۶ پاس منجر به گل و ۱۰ ریباند بهترین بازیکن ناگتس در این بازی بود. دنور با این پیروزی به رکورد شش برد و دو شکست رسید و همچنان سید دوم کنفرانس غرب را حفظ کرد. فیلادفیا با این شکست به رکورد پنج برد و سه شکست رسید.

میلواکی باکس دیگر مدعی کنفرانس شرق هم امروز با یک شوت ثانیه‌ی صفر ۱۰۳ – ۱۰۰ مغلوب یوتا جاز شد. این دیدار در آخرین ثانیه مساوی بود اما بوگدانویچ فوروارد جاز با یک شوت سه امتیازی تیمش را برنده کرد.

نتایج سایر دیدارهای امروز به شرح زیر است:

دیترویت پیستونز ۱۰۶ – ۱۱۲ ایندیانا پیسرز

ممفیس گریزلیز ۸۶ – ۱۱۸ اورلاندو مجیک

کلیولند کاوالیرز ۱۱۳ – ۱۰۰ واشنگتن ویزاردز

ساکرامنتو کینگز ۱۲۱ – ۱۰۹ آتلانتا هاکس

تورنتو رپتورز ۱۲۲ – ۱۰۴ نیورالینز پلیکانز

گلدن استیت وریرز ۱۱۹ – ۱۲۵ مینه‌سوتا تیمبروولز

نیویورک نیکس ۱۰۶ – ۱۰۲ دالاس موریکس

بروکلین نتس ۱۱۹ – ۱۱۵ پرتلند ترل‌بلیزرز

برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر