لیکرز بالاخره طعم شکست خارج از خانه را چشید؛ کلیپرز به صدر نزدیک شد

سجاد بیات

لیکرز بعد از ۱۴ پیروزی متوالی خارج از خانه سرانجام طعم شکست را چشید. کلیپرز نزدیک‌ترین رقیب این تیم به صدر نزدیک شد.

منطقه رنگی – در مهم‌ترین بازی بامداد امروز رقابت‌های بسکتبال NBA، ایندیانا پیسرز در خانه ۱۰۵ – ۱۰۲ لس آنجلس لیکرز را شکست داد. این اولین شکست خانگی تیم اول شهر لس آنجلس بعد از ۱۴ پیروزی متوالی در زمین رقبا بود. لیکرز با این شکست به رکورد ۲۴ برد و ۴ شکست رسید. لبران جیمز با ۲۰ امتیاز، ۹ پاس منجر به و ۹ ریباند بهترین بازیکن تیمش در این میدان بود. دومانتاس سابونیس فوروارد پیسرز با ۲۶ امتیاز و ۱۰ ریباند بهترین بازیکن این مسابقه بود.

در دیگر بازی حساس امروز لس آنجلس کلیپرز تیم دوم کنفرانس غرب، ۱۲۰ – ۹۹ فینیکس سانز را شکست داد. کلیپرز با این پیروزی به رکورد ۲۱ برد و ۸ شکست رسید. کوای لئونارد با ۲۰ امتیاز و ۶ ریباند بهترین بازیکن این مسابقه بود.

نتایج سایر دیدارهای امروز به شرح زیر است:

ساکرامنتو کینگز ۱۰۲ – ۱۱۰ شارلوت هورنتس

آتالانتا هاکس ۱۲۰ – ۱۴۳ نیویورک نیکس

بروکلین نتس ۱۰۸ – ۱۰۱ نیوارلینز پلیکانز

اورلاندو مجیک ۱۰۲ – ۱۰۹ یوتا جاز

در پایان رقابت‌های امروز در کنفرانس غرب تیم‌های لس آنجلس لیکرز، لس آنجلس کلیپرز، دالاس موریکس، دنور ناگتس هیوستون راکتس، یوتا جاز، اوکلاهاما سیتی تاندر و ساکرامنتو سیدهای اول تا هشتم این کنفرانس را در اختیار دارند.

در کنفرانس شرق هم تیم‌های میلواکی باکس، فیلادلفیا سونی سیکسرز، بوستون سلتیکس، میامی هیت، تورنتو رپتورز، ایندیانا پیسرز، بروکلین نتس و اورلاندو مجیک‌های سیدهای اول تا هشتم را در اختیار دارند.

در حساس‌ترین بازی این فصل رقابت‌ها تا اینجا روز جمعه صدرنشین‌های دو کنفرانس به مصاف هم خواهند رفت.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر