لیکرز آماده اضافه کردن یک ستاره دیگر؛ کمبا واکر هدف بعدی

سجاد بیات

کمبا واکر ستاره شارلوت هورنتس و یکی از بهترین گارد راس های NBA، هدف بعدی لس آنجلس لیکرز در تابستان است.

منطقه رنگی – لس آنجلس لیکرز روز یکشنبه بعد از چند ماه تلاش بالاخره موفق شد برای جذب آنتونی دیویس از پلیکانز با مدیران این تیم به توافق برسد. لیکرز برای به خدمت گرفتن فوق ستاره پلیکانز لانزو بال، جاش هارت و برندن اینگرام سه ستاره جوانش را به پلیکانز واگذار کرد. بعد از پایان قرارداد رژان راندو گارد باتجربه فصل قبل لیکرز و خروج لانزو بال، این تیم عملا بازیکنی در پست یک در اختیار ندارد.  نیویورک تایمز گزارش داده بعد از پایان پروژه دشوار جذب آنتونی دیویس راب پلینکا مدیر لیکرز آماده شروع مذاکره با شارلوت هورنتس برای جذب کمبا واکر است.

کمبا واکر که فصل گذشته یکی از بهترین بازیکن های لیگ بود و در تیم دوم منتخب فصل قرار گرفت ماه گذشته اعلام کرد حاضر است برای ماندن در شارلوت قراردادی با مبلغ کمتر از ۲۲۱ میلیون دلار که لیگ به او اجازه میدهد از شارلوت بخواهد را امضا کند. نیویورک تایمز در گزارشش می نویسد با انتقال آنتونی دیویس به لیکرز، این بازیکن ممکن است همین تصمیم را درباره لیکرز بگیرد. اگر واکر حاضر باشد با مبلغی کمتر از پیشنهاد شارلوت قرارداد جدیدی امضا کند، لیکرز مهمترین گزینه برای او خواهد بود.

کمبا واکر ۲۹ ساله فصل گذشته بهترین دورانش را در NBA سپری کرد و با میانگین ۲۵٫۶ امتیاز و ۵٫۹ پاس منجر به گل با فاصله بهترین بازیکن تیمش بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر