لس آنجلس کلیپرز هم حریف میلواکی باکس نشد؛ لیکرز همچنان پیش می‌رود

سجاد بیات

لس آنجلس کلیپرز یکی از مدعیان کنفرانس غرب هم نتوانست مقابل میلواکی باکس بهترین تیم کنفرانس شرق مقاومت کند.

منطقه رنگی – در جذاب‌ترین بازی بامداد امروز رقابت‌های بسکتبال NBA، میلواکی باکس صدرنشین کنفرانس شرق ۱۱۹ – ۹۱ لس آنجلس کلیپرز را شکست داد. این چهاردهمین پیروزی متوالی باکس بود. میلواکی با این پیروزی به رکورد بیست برد و سه شکست رسید. این تیم سید شماره‌ی یک کنفرانس شرق را در اختیار دارد. کلیپرز با این شکست به رکورد ۱۶ برد و ۷ شکست رسید. یانیس آنته‌توکومپو بهترین بازیکن این روزهای لیگ در این بازی ۲۷ امتیاز و ۱۱ ریباند برای تیمش ثبت کرد. کوای لئونارد در این بازی ۱۷ امتیاز و ۵ ریباند ثبت کرد.

در دیگر بازی حساس امروز لس آنجلس لیکرز بهترین تیم کنفرانس غرب در خانه‌ی پرتلند ترل‌بلیزرز ۱۳۶ – ۱۱۳ پیروز شد. لیکرز با این پیروزی به رکورد ۲۰ برد و سه شکست رسید و جایگاهش در صدر جدول کنفرانس غرب را حفظ کرد. آنتونی دیویس سنتر لیکرز با ۳۹ امتیاز و ۹ ریباند بهترین بازیکن تیمش بود. لبران جیمز در این بازی ۳۱ امتیاز، ۷ ریباند و ۸ پاس منجر به گل ثبت کرد.

بوستون سلتیکس یکی از تیم‌های بالانشین کنفرانس شرق در ادامه‌ی عملکرد فوق‌العاده‌اش در خانه، ۱۰۸ – ۹۵ دنور ناگتس را شکست داد. بوستون در خانه هر ۹ بازی این فصل خود را برده است. سلتیکس با این پیروزی به رکورد ۱۶ برد و ۵ شکست رسید. جیسن تیتم با ۲۶ امتیاز و ۷ ریباند بهترین بازیکن سلتیکس در این بازی بود. دنور ناگتس با این شکست به رکورد ۱۴ برد و ۶ شکست رسید. نیکولا یوکیچ سنتر ناگتس در این بازی ۳۰ امتیاز و ۱۰ ریباند ثبت کرد.

نتایج سایر دیدارهای امروز به شرح زیر است:

اورلاندو مجیک ۹۳ – ۸۷ کلیولند کاوالیرز

ایندیانا پیسرز ۱۰۱ – ۱۰۸ دیترویت پیستونز

بروکلین نتس ۱۱۱ – ۱۰۴ شارلوت هورنتس

گلدن استیت وریرز ۱۰۰ – ۹۸ شیکاگو بولز

واشنگتن ویزاردز ۱۰۳ – ۱۱۲ میامی هیت

مینه‌سوتا تیمبروولز ۱۲۷ – ۱۳۰ اوکلاهاما سیتی تاندر

ساکرامنتو کینگز ۱۰۴ – ۱۰۵ سن آنتونیو اسپرز

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر