لس آنجلس لیکرز و بوستون سلتیکس مذاکره برای جذب آنتونی دیویس را آغاز کردند

سجاد بیات

لس آنجلس لیکرز و بوستون سلتیکس دو مشتری جدی آنتونی دیویس فوق ستاره نیورالینز پلیکانز، تلاش برای جذب این بازیکن را آغاز کردند.

منطقه رنگی – حدود یک هفته مانده به برگزاری مراسم درفت ۲۰۱۹، تیم های فعال در تابستان کم کم فعالیت خود را آغاز می کنند. لس آنجلس لیکرز و بوستون سلتیکس دو تیمی که انتظار می رود فعالیت زیادی در تابستان داشته باشند، طبق انتظار فعالیت برای جذب مهمترین هدفشان را آغاز کرده اند.

ESPN گزارش داد نماینده های این دو تیم مذاکره های “جدی” برای بررسی شرایط آنتونی دویس را آغاز کرده اند. براساس این گزارش این دو تیم به صورت جداگانه با مدیران پلیکانز و ایجنت دیویس وارد مذاکره شده اند و پکیج های پیشنهادی آنها شامل بازیکنی از تیم مقابل نمی شود. این پایگاه خبری گزارش داده لس آنجلس لیکرز در اولین پیشنهاد جدی و رسمی، لانزو بال، برندن اینگرام و پیک شماره ۴ درفت پیش رو را به پلیکانز پیشنهاد داده. این پکیج شامل پول نقد هم می شود. مدیران پلیکانز پیش از این به لیکرز و سایر تیم های خواهان جذب دیویس گفته اند که پیشنهادهایی را بررسی می کنند که حداقل سه تیم در آنها حضور داشته باشند.

کارشناس ها معتقدند مدیران پلیکانز می خواهند بعد از خروج دیویس و درفت شدن احتمالی زاین ویلیامسون به عنوان پیک شماره یک، سایر نفرات تیم خود را با کمک فروش دیویس از حداقل دو تیم لیگ جذب کنند.

آنتونی دیویس

ESPN اشاره ای به پکیج پیشنهادی سلتیکس نکرده. انتظار می رود جیسن تیتم فوروارد جوان سلتیکس بخشی از این پکیج باشد. سلتیکس برای نگه داشتن کایری اروینگ امیدوار به جذب آنتونی دیویس است.

لیکرز یا سلتیکس کدام شانس بیشتری دارند؟

روزنامه لس آنجلس تایمز در گزارشی تکمیلی اعلام کرد مدیران پلیکانز از لیکرز خواسته اند کایل کوزما را هم وارد مذاکره کنند اما طرف مقابل تمایلی به از دست دادن این بازیکن جوان ندارد. این مسئله کمی کار لیکرز را سخت کرده اما این تیم همچنان شانس بیشتری برای موفقیت در این مذاکرات دارد. براساس گزارش لس آنجلس تایمز پکیج پیشنهادی لیکرز بازیکن های بهتر بیشتری را شامل می شود و این تیم توانایی وارد کردن تیم سوم در مذاکره را هم دارد.

همزمان ریچ پال ایجنت آنتونی دیویس در گفت و گوی مفصل با مجله SI اعلام کرد دیویس در صورت قبول پیشنهاد سلتیکس فقط یک سال در این تیم حاضر خواهد بود و تابستان ۲۰۲۰ از این تیم جدا می شود. پیش از این پدر آنتونی دیویس هم اعلام کرده بود دوست ندارد پسرش در بوستون بازی کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر