لس آنجلس لیکرز دومین پیروزی متوالی مهم خود را کسب کرد

سجاد بیات

لس آنجلس لیکرز در دومین بازی متوالی خارجی از خانه‌ی مهم خود هم پیروز شد. این تیم با پیروزی مقابل دو مدعی، خود را ثابت کرده است.

منطقه رنگی – در مهم‌ترین بازی بامداد امروز رقابت‌های بسکتبال NBA، لس آنجلس لیکرز در خانه‌ی یوتا جاز ۱۲۱ – ۹۶ به پیروزی رسید. لیکرز با این پیروزی به رکورد ۱۹ برد و سه شکست رسید. لیکرز روز گذشته هم در خانه‌ی دنور ناگتس یکی از تیم‌های برتر کنفرانس غرب به برتری رسید. یوتا جاز با این شکست به رکورد ۱۲ برد و ۱۰ شکست رسید. لبران جیمز با ۲۰ امتیاز و ۱۲ پاس منجر به گل بهترین بازیکن این مسابقه بود.

در کنفرانس شرق هم میلواکی باکس صدرنشین ۱۲۷ – ۱۰۳ دیترویت پیستونز را شکست داد. باکس با این پیروزی به رکورد ۱۹ برد و سه شکست رسید و در رقابت برای کسب بهترین رکورد لیگ با لیکرز باقی ماند. یانیس آنته‌توکومپو با ۳۵ امتیاز و ۹ ریباند بهترین بازیکن این مسابقه بود.

در همین کنفرانس بوستون سلتیکس سرانجام نوار پیروزی‌های متوالی میامی هیت را پاره کرد. سلتیکس بامداد امروز ۱۱۲ – ۹۳ میامی هیت تیم دوم شرق را شکست داد و نوار پنج پیروزی متوالی این تیم را قطع کرد. هیت با این شکست به رکورد ۱۵ برد و ۶ شکست رسید. سلتیکس با این پیروزی به رکورد ۱۵ برد و ۵ شکست رسید. کمبا واگر گارد بوستون با ۲۸ امتیاز و ۷ پاس منجر به گل بهترین بازیکن این مسابقه بود. برای میامی جیمی باتلر ۳۷ امتیاز و ۶ ریباند ثبت کرد.

نتایج سایر دیدارهای امروز به شرح زیر است:

فینیکس سانز ۱۱۴ – ۱۲۸ اورلاندو مجیک

گلدن استیت وریرز ۹۱ – ۱۰۶ شارلوت هورنتس

بروکلین نتس ۱۳۰ – ۱۱۸ آتلانتا هاکس

ممفیس گریزلیز ۹۹ – ۱۰۶ شیکاگو بولز

ایندیانا پیسرز ۱۰۷ – ۱۰۰ اوکلاهاما سیتی تاندر

مینه‌سوتا تیمبروولز ۱۱۴ – ۱۲۱ دالاس موریکس

ساکرامنتو کینگز ۱۱۶ – ۱۲۷ پرتلند ترل‌بلیزرز

برچسب ها:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر