قدرت‌نمایی لیکرز و کلیپرز در کنفرانس غرب؛ اشتباه باورنکردنی داوری و پیروزی اسپرز

سجاد بیات

لیکرز و کلیپرز با پیروزی مقابل دو حریف مهم، برای رقبای کنفرانس غرب خط و نشان کشیدند. هیوستون راکتس در یک بازی پرحاشیه به سن آنتونیو باخت.

منطقه رنگی – در مهم‌ترین بازی بامداد امروز رقابت‌های بسکتبال NBA لس آنجلس لیکرز بهترین تیم کنفرانس غرب ۱۰۵ – ۹۶ دنور ناگتس تیم دوم این کنفرانس را شکست داد. لیکرز با این پیروزی به رکورد ۱۸ برد و سه شکست رسید. دنور با این شکست به رکورد ۱۳ برد و ۵ شکست رسید. این اولین پیروزی لیکرز در زمین ناگتس بعد از ۵ شکست متوالی در این سالن بود. لبران جیمز با ۲۵ امتیاز، ۹ پاس منجر به گل و ۶ ریباند بهترین بازیکن لیکرز در این بازی بود. آنتونی دیویس در این بازی ۲۵ امتیاز و ۱۰ ریباند برای تیمش ثبت کرد.

لس آنجلس کلیپرز دیگر مدعی کنفرانس غرب هم امروز ۱۱۷ – ۹۷ پرتلند ترل‌بلیزرز را شکست داد. کلیپرز با این پیروزی به رکورد ۱۶ برد و ۶ شکست رسید و سید دوم کنفرانس غرب را از ناگتس گرفت. پرتلند با این شکست به رکورد هشت برد و ۱۳ شکست رسید.

این اولین بار در یک دهه‌ی اخیر است که لیکرز و کلیپرز سیدهای اول و دوم کنفرانس غرب NBA را در اختیار دارند.

در حساس‌ترین بازی کنفرانس شرق میامی هیت تیم دوم کنفرانس ۱۲۱ – ۱۱۰ تورنتو رپتورز تیم سوم این کنفرانس را شکست داد. میامی با این پیروزی به رکورد ۱۵ برد و ۵ شکست رسید. رپتورز هم رکورد مشابهی دارد. جیمی باتلر با ۲۲ امتیاز، ۱۲ پاس منجر به گل و ۱۳ ریباند بهترین بازیکن این مسابقه بود. برای رپتورز کایل لاوری ۱۲ امتیاز و ۱۱ پاس منجر به گل ثبت کرد.

اشتباه باورنکردنی داور!

در پرحاشیه‌ترین بازی بامداد امروز سن آنتونیو اسپرز ۱۳۵ – ۱۳۳ هیوستون راکتس مدعی را شکست داد.

 

در کوارتر چهارم این بازی، داور یک گل کاملا واضح جیمز هاردن را نپذیرفت. هیوستون راکتس بعد از پایان این بازی در نامه‌ای رسمی از NBA درخواست کرد کوارتر چهارم این بازی تکرار شود؛ درخواستی که بسیار بعید است عملی شود.

نتایج سایر دیدارهای امروز به شرح زیر است:

دیترویت پیستونز ۱۲۷ – ۹۴ کلیولند کاوالیرز

اورلاندو مجیک ۱۲۷ – ۱۲۰ واشنگتن ویزاردز

دالاس موریکس ۱۱۸ – ۹۷ نیوارلینز پلیکانز

 

برچسب ها:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر