فورواد تازه وارد بروکلین نتس ۲۵ بازی از همراهی این تیم محروم شد

سجاد بیات

فوروارد جدید و تازه وارد تیم بروکلین نتس به دلیل استفاده از داروهای ممنوعه، ۲۵ بازی اول فصل پیش روی NBA از همراهی این تیم محروم است.

منطقه رنگی – NBA اعلام کرد ویلسون چندلر که این تابستان راهی بروکلین نتس شده به دلیل مصرف داروی ممنوعه، ۲۵ جلسه از همراهی این تیم محروم خواهد بود. براساس اعلام NBA محرومیت این بازیکن از زمانی اعمال می شود که او از نظر فیزیکی امکان بازی کردن برای تیمش را داشته باشد.

این بازیکن ۳۲ ساله که ۱۲ سال سابقه بازی در NBA را در کارنامه دارد و بیشتر فصل گذشته برای فیلادلفیا سونی سیکسرز به میدان رفت، از داروهایی استفاده کرده که قدرت بدنی او را افزایش داده و اخیرا در لیست داروهای ممنوعه قرار گرفته اند. این بازیکن از سال ۲۰۱۰ درگیر چند مصدومیت بسیار شدید بوده است. چندلر تمام فصل ۱۶ – ۲۰۱۵ را به دلیل مصدومیت زانو از دست داد.

ویلسون چندلر در واکنش به خبر محرومیت سنگین خود به ESPN گفت:

من برای درمان مصدومیت های کهنه ام از داروهایی استفاده کردم که نمی دانستم در لیست داروهای ممنوعه قرار دارند. پزشکی که این داروها را برای تجویز کرد هم این مسئله را نمی دانست. من مسئولیت این اشتباه را میپذیرم. از همه مدیران، مربیان، هواداران و هم تیمی هایم در تیم نتس بابت این اشتباه عذرخواهی می کنم. تلاش می کنم با قدرت برگردم و به تیم کمک کنم.

 

برچسب ها:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر