فصل عادی لیگ برتر بسکتبال به یک قدمی پایان رسید؛ نماینده دزفول به پلی آف نرسید

سجاد بیات

هفته پایانی فصل عادی لیگ برتر بسکتبال ایران با برگزاری سه دیدار پیگیری شد. این هفته با برگزاری یک دیدار دیگر که روز ۲۷ اسفند برگزار خواهد شد، به پایان میرسد.

منطقه رنگی – هفته هجدهم و پایانی مرحله گروهی لیگ‌برتر بسکتبال باشگاه‌های ایران از ساعت ۱۶ امروز با برگزاری سه دیدار پیگیری شد که تیم‌های ذوب‌آهن اصفهان و شهرداری گرگان مقابل رقبای خود به برتری رسیدند.

در نخستین بازی این هفته دو تیم ذوب‌آهن و پگاه ایران در اصفهان به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه ۸۰-۷۳ به سود ذوبی‌ها پایان یافت. محمد اوجاقی با کسب ۲۰ امتیاز برای تیم پگاه ایران، امتیازآورترین بازیکن این بازی شد.

دومین بازی این هفته نیز میان دو تیم شهرداری گرگان و نفت آبادان برگزار شد که در پایان، تیم شهرداری گرگان با حساب ۷۶-۵۸ مقابل میهمان خود به برتری رسید تا پیروز حساس‌ترین بازی هفته شود. امیر صدیقی با کسب ۲۴ امتیاز برای تیم شهرداری گرگان، امتیازآورترین بازیکن زمین شد.

در آخرین بازی این هفته نیز تیم‌های رعد پدافند دزفول و نیرو زمینی به مصاف هم رفتند که این بازی ۶۰-۵۸ به سود رعدی‌ها پایان یافت.

بازی تیم‌های شیمیدر و آویژه صنعت پارسا به دلیل حضور شیمیدر در جام‌باشگاه‌های غرب آسیا در تاریخ ۹۷/۱۲/۲۷ برگزار خواهد شد.

به این ترتیب تیم پدافند رعد با قرار گرفتن در رده آخر جدول رده بندی شانس حضور در پلی آف را از دست داد.

با نتایج این هفته در مرحله پلی آف پتروشیمی با نیروی زمینی، شیمیدر با پگاه، شهرداری گرگان با آویژه مشهد و نفت آبادان با ذوب آهن اصفهان دیدار خواهند کرد. مرحله پلی آف فروردین سال ۹۸ به صورت دو از سه برگزار میشود.

برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر