صمد نیکخواه بهرامی یک تیم بی شکست دیگر را هم به زانو در آورد

سجاد بیات

صمد نیکخواه بهرامی کاپیتان مهرام برای دومین هفته‌ی متوالی تیمش را در لیگ برتر برنده کرد. شهرداری گرگان اولین شکست فصل خود را تجربه کرد.

منطقه رنگی – در مهم‌ترین بازی هفته‌ی نهم لیگ برتر بسکتبال مهرام در خانه ۶۷ – ۶۶ شهرداری گرگان را شکست داد. مهرام با این پیروزی به رکورد هفت برد و یک شکست رسید. شهرداری گرگان با این شکست به رکورد هفت برد و یک شکست رسید. صمد نیکخواه بهرامی کاپیتان مهرام که هفته‌ی هشتم در ماهشهر با شوت ثانیه‌ی صفر تیمش را مقابل پتروشیمی برنده کرد،  در این هفته هم با شوت سه امتیازی در ده ثانیه‌ی پایانی بازی باعث پیروزی تیمش شد. نیکخواه در این بازی ۲۱ امتیاز برای تیمش کسب کرد.

در دیگر بازی که روز دوشنبه در تهران برگزار شد، اکسون تهران ۸۲ – ۷۰ نیروی زمینی را شکست داد. ورکیچ یار خارجی اکسون با ۲۲ امتیاز و ۶ پاس گل بهترین بازیکن این تیم بود و ستار شیخ با ۲۰ امتیاز و ۷ ریباند بهترین بازیکن نیروی زمینی بود.

شیمیدر در دیدار مقابل آویژه مشهد با نتیجه ۷۸-۷۰ برنده شد. پیش از این مسابقه هر کدام از دو تیم پنج برد داشتند و شیمیدر با توجه به باخت مقابل سه تیم بالای جدولی، حساسیت بیشتری برای پیروزی داشت.
در حاشیه این مسابقه مایک رستم پور بازیکن شیمیدر، دیسکالیفه (اخراج) شد.
در مسابقات دیگر هم پتروشیمی بندرامام ۸۳ – ۷۶ مس کرمان را برد و ذوب آهن ۸۳ – ۵۹ مقابل پدافند شهرکرد برنده شد.

با این نتایج پتروشیمی همچنان صدر جدول را حفظ کرد.

لیگ برتر بدون آمار!

این هفته از رقابت‌های لیگ برتر در حالی برگزار شد که کمیته‌ی آمار فدراسیون بسکتبال همچنان از ارائه‌ی آمار لحظه‌ای رقابت‌ها خودداری می‌کند. در جریان دیدارهای این هفته هم باوجود این‌که آمار لحظه‌ای تمام بازی‌ها ثبت شد اما این آمار منتشر نشد. در این فصل لیگ برتر تاکنون فقط آمار در لحظه‌ی سه هفته منتشر شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر