شکست دور از انتظار میلواکی مقابل بدترین تیم لیگ؛ لیکرز روی نوار باخت

سجاد بیات

فینیکس سانز دو روز بعد از پیروزی مقابل لس آنجلس لیکرز، میلواکی باکس بهترین تیم لیگ را هم شکست داد. لیکرز هم بعد از باخت مقابل فینیکس به کلیپرز باخت.

منطقه رنگی – در جالب‎‌ترین بازی بامداد امروز رقابت‌های بسکتبال NBA، فینیکس سانز بدترین تیم لیگ ۱۱۴ – ۱۰۵ میلواکی باکس صدرنشین کنفرانس شرق را شکست داد. سانز با این پیروزی به رکورد ۱۴ برد و ۵۱ شکست رسید. فینیکس تنها تیم این فصل است که دو بار میلواکی را شکست داده. باکس که به عنوان اولین تیم این فصل حضورش در پلی آف را قطعی کرده، با این شکست به رکورد ۴۸ برد و ۱۶ شکست رسید. باکس باوجود این شکست سید شماره یک کنفرانس شرق رقابت‌های NBA را در اختیار دارد.

لس آنجلس لیکرز هم در ادامه روند فاجعه بارش در خانه ۱۱۳ – ۱۰۵ مغلوب لس آنجلس کلیپرز شد. این پنچمین شکست متوالی لیکرز بود. این تیم با این شکست به رکورد ۳۰ برد و ۳۴ شکست رسید و یک قدم دیگر از پلی آف دور شد. کلیپرز با این پیروزی به رکورد ۳۷ برد و ۲۹ شکست رسید و برای حضور در پلی آف امیدوار ماند. لبران جیمز در این بازی ۲۷ امتیاز، ۸ ریباند و ۶ پاس منجر به گل برای تیمش ثبت کرد اما نتوانست مانع شکست لیکرز شود.

در دیگر بازی جذاب امروز سن آنتونیو اسپرز ۱۰۴ – ۱۰۳ دنور ناگتس را شکست داد. اسپرز با این پیروزی به رکورد ۳۶ برد و ۲۹ شکست رسید و به حضور در پلی آف امیدوار ماند. ناگتس با این شکست به رکورد ۴۲ برد و ۲۱ شکست رسید. دمار دروزان با ۲۴ امتیاز، ۶ ریباند و ۷ پاس منجر به گل بهترین بازیکن این مسابقه بود.

نتایج سایر دیدارهای امروز به شرح زیر است:

آتلانتا هاکس ۱۱۳ – ۱۱۴ میامی هیت

دالاس موریکس ۸۸ – ۱۲۷ بروکلین نتس

نیوارلینز پلیکانز ۱۱۵ – ۱۱۲ یوتا جاز

نیویورک نیکس ۱۰۸ – ۱۱۵ ساکرامنتو کینگز

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر