هفته‌ی سوم لیگ برتر بسکتبال؛ پتروشیمی، شهرداری گرگان و مهرام در انتظار لغزش یکدیگر

سجاد بیات

پتروشیمی بندرامام، شهرداری گرگان و مهرام تهران سه تیم بی‌شکست لیگ برتر در هفته‌ی سوم منتظر لغزش رقبا برای تصاحب صدر جدول خواهند بود.

منطقه رنگی – هفته‌ی سوم لیگ برتر بسکتبال دوشنبه ۲۰ آبان با انجام ۷ دیدار پیگیری خواهد شد. این هفته از رقابت‌ها در حالی برگزار می‌شود که تیم‌های شهرداری گرگان، پتروشیمی بندرامام و مهرام تهران تنها تیم‌های بدون شکست لیگ هستند.

پتروشیمی بندرامام صدرنشین لیگ برتر بسکتبال در شهرکرد به مصاف رعد پدافند خواهد رفت. نماینده‌ی شهرکرد طبق پیش‌بینی‌ها شروع خوبی در لیگ برتر نداشته و در حال حاضر با دو شکست از دو بازی ابتدای لیگ رده‌ی یازدهم را در اختیار دارد. پتروشیمی که به دلیل تفاضل گل بهتر صدر جدول را در اختیار دارد، در این بازی شانس افزایش این فاصله را هم دارد.

شهرداری گرگان برای دومین بار در سه هفته‌ی اول دور رفت لیگ برتر بسکتبال از گرگان خارج می‌شود. این تیم باید در مشهد به مصاف آویژه صنعت برود. آویژه با یک برد و یک باخت رده‌ی دهم جدول رده‌بندی لیگ برتر را در اختیار دارد.

در بین تیم‌های صدر جدول، مهرام تهران این هفته سخت‌ترین بازی را برگزار خواهد کرد. تیم مصطفی هاشمی در تهران به مصاف اکسون می‌رود. اکسون با یک برد و یک باخت رده‌ی ششم جدول رده‌بندی لیگ برتر بسکتبال را در اختیار دارد. این دیدار از ساعت ۱۸ آغاز می‌شود. شبکه‌ی ورزش سیما این مسابقه را به صورت مستقیم پخش خواهد کرد.

برنامه‌ی کامل هفته‌ی سوم لیگ برتر بسکتبال به شرح زیر است:

نفت آبادان – شورا و شهرداری قزوین
نیروی زمینی – شهرداری بندرعباس
اکسون تهران – مهرام تهران
آویژه صنعت پارسا – شهرداری گرگان
شیمیدر قم – مس کرمان
رعد پدافند هوایی – پتروشیمی
ذوب آهن اصفهان – توفارقان آذرشهر

تمامی دیدارهای این هفته به جز دیدار اکسون مقابل مهرام از ساعت ۱۶ آغاز خواهند شد.

تا پایان هفته‌ی دوم لیگ برتر بسکتبال تیم‌های پتروشیمی بندرامام، شهرداری گرگان، مهرام تهران،‌ نفت آبادان، شیمیدر قم، اکسون تهران، ذوب آهن اصفهان، توفارقان آذرشهر، مس کرمان، آویژه صنعت مشهد، رعد پدافند شهرکرد، شهرداری بندرعباس، شهرداری قزوین و نیروی زمینی تهران رده‌های اول تا چهاردهم رقابت‌ها را در اختیار دارند.

برچسب ها:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر