شهرداری بندرعباس یکی از بزرگ‌ترین شگفتی‌های تاریخ لیگ برتر بسکتبال را ثبت کرد

سجاد بیات

شهرداری بندرعباس یکی از تیم‌های میانه‌ی جدول لیگ برتر بسکتبال در هفته‌ی دوم لیگ برتر مقابل مهرام یکی از مدعیان اصلی قهرمانی پیروز شد.منطقه رنگی – در یکی از جذاب‌ترین‌ بازی‌های هفته‌ی دهم لیگ برتر بسکتبال شهرداری بندرعباس در خانه ۸۳ – ۷۵ مهرام تهران را شکست داد. بندرعباس با این برد به رکورد چهار برد و ۶ شکست رسید و در رده‌ی هشتم جدول باقی ماند. مهرام با این شکست به رکورد هفت برد و دو شکست رسید و در رده‌ی پنجم جدول باقی ماند.

شکست مهرام، تنها شگفتی بزرگ این هفته‌ی لیگ برتر نبود. ذوب آهن در اصفهان ۶۶ – ۵۷ نفت آبادان را شکست داد. آبادان تیم دوم جدول با این شکست به رکورد هشت برد و یک شکست رسید. نفت آبادان تا قبل از این هفته، تنها تیم بدون شکست لیگ برتر بود. ذوب آهن با این پیروزی به رکورد چهار برد و پنج شکست رسید.

شهرداری گرگان، پتروشیمی بندرامام و شیمیدر قم، دیگر تیم‌های مدعی لیگ این هفته شرایط متفاوتی نسبت به نفت و مهرام داشتند. پتروشیمی امروز میزبان توفارقان آذرشهر بود و با نتیجه ۸۶ بر ۶۱ این تیم را شکست داد. شیمیدر هم ۸۳ – ۶۸ پدافند رعد شهرکرد را در خانه حریف برد و شهرداری گرگان در خانه با نتیجه ۸۴  – ۴۷ مس کرمان را شکست داد. گرگانی‌ها هفته قبل در تهران مقابل مهرام باخته بود.

در آخرین دیدار این هفته نیروی زمینی ۸۱ – ۷۲ تیم قعرنشین شورای شهر قزوین را شکست داد. همچنین تیم آویژه مشهد که در میانه‌های جدول رقابت نزدیکی با اکسون تهران داشت، امروز با نتیجه ۷۰ – ۶۷ این تیم را شکست داد و شرایط بهتری در جدول رده بندی لیگ پیدا کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر