سلتیکس با یک برد دیگر از حاشیه خارج شد؛ لبران جیمز رکورد جردن را شکست

سجاد بیات

بوستون سلتیکس که یک ماه فاجعه بار پشت سر گذاشت، بعد از پیروزی بزرگ مقابل گلدن استیت، بامداد امروز ساکرامنتو کینگز را هم شکست داد.

منطقه رنگی – در جذاب ترین بازی بامداد امروز رقابت های بسکتبال NBA، بوستون سلتیکس با شوت ثانیه های پایانی جیسن تیتم ۱۱۱ – ۱۰۹ ساکرامنتو کینگز را شکست داد. سلتیکس با این پیروزی به رکورد ۴۰ برد و ۲۶ شکست رسید و به یک قدمی فیلادلفیا سونی سیکسرز در رده چهارم کنفرانس شرق رسید. ال هارفورد فوروارد سلتیکس با ۲۱ امتیاز، ۱۱ ریباند و ۷ پاس منجر به گل بهترین بازیکن تیمش در این بازی بود.

فیلادلفیا سونی سیکسرز یکی از مهمترین رقبای سلتیکس در کنفرانس شرق با پنالتی ثانیه پایانی زک لوین ۱۰۸ – ۱۰۷ مغلوب شیکاگو بولز شد. سونی سیکسرز با این شکست به رکورد ۴۱ برد و ۲۴ شکست رسید. زک لوین گارد بولز در این بازی ۳۹ امتیاز برای شیکاگو ثبت کرد.

لس آنجلس لیکرز در ادامه شکست های متوالیش در خانه ۱۱۵ – ۹۹ مغلوب دنور ناگتس شد. لیکرز با این شکست به رکورد ۳۰ برد و ۳۵ شکست رسید و در آستانه از دست دادن سید دهم کنفرانس غرب قرار گرفت. ناگتس با این پیروزی به رکورد ۴۳ برد و ۲۱ شکست رسید. لبران جیمز فوق ستاره لیکرز در این بازی ۳۱ امتیاز، ۷ ریباند و ۷ پاس منجر به گل ثبت کرد. جیمز با این ۳۱ امتیاز به رکورد ۳۲ هزار و ۳۱۱ امتیاز رسید و از رکورد مایکل جردن عبور کرد. جیمز با این رکورد چهارمین امتیازآور برتر تاریخ NBA به شمار میرود. فقط کریم عبدالجبار، کارل ملون و کوبی براینت در تاریخ NBA بیشتر از لبران جیمز امتیاز کسب کرده‌اند.

نتایج سایر دیدارهای امروز به شرح زیر است:

میامی هیت ۹۱ – ۸۴ شارلوت هورنتس

دالاس موریکس ۱۲۳ – ۱۳۲ واشنگتن ویزاردز

مینه سوتا تیمبروولز ۱۱۴ – ۱۳۱ دیترویت پیستونز

کلیولند کاوالیرز ۱۰۷ – ۱۱۳ بروکلین نتس

سن آنتونیو اسپرز ۱۱۱ – ۱۰۴ آتلانتا هاکس

یوتا جاز ۱۱۴ – ۱۰۴ نیوارلینز پلیکانز

نیویورک نیکس ۹۶ – ۱۰۷ فینیکس سانز

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر