سرمربی جدید لس آنجلس لیکرز سرانجام مشخص شد

سجاد بیات

لس آنجلس لیکرز بعد از چند هفته پرحاشیه و پر سروصدا بالاخره سرمربی آینده اش را شناخت. سرمربی اسبق ایندیانا و اورلاندو هدایت لیکرز را برعهده میگیرد.

منطقه رنگی – مدیران لس آنجلس لیکرز بعد از اینکه لوک والتون را به دلیل کسب نتایج ضعیف اخراج کردند، برای چند هفته در یافتن سرمربی جدید دچار مشکل بودند. جین باس مالک این باشگاه بعد از استعفای مجیک جانسون دست راستش و همه کاره تیم، با مشکلات بیشتری هم روبرو شد.

راب پلینکا مدیر لس آنجلس لیکرز هفته گذشته با تایرن لوو سرمربی اسبق کلیولند کاوالیرز مصاحبه کرد اما دو طرف در نهایت به توافق نرسیدند. مانتی ویلیامز گزینه دیگر لیکرز هم خیلی زود با فینیکس سانز به توافق رسید و قرارداد امضا کرد.

ایندیانا پیسرز با هدایت فرانک ووگل در دو فصل ۱۳ – ۲۰۱۲ و ۱۴ – ۲۰۱۳ راهی فینال کنفرانس شرق NBA شد اما هر دو بار به میامی هیت باخت.

بعد از چند هفته تلاش، مدیران  لیکرز بالاخره موفق شدند با یکی از گزینه هایشان به توافق برسند. ESPN گزارش داد فرانک ووگل سرمربی اسبق ایندیانا پیسرز و اورلاندو مجیک برای عقد قرارداد با لیکرز به توافق رسیده است. در این گزارش اشاره ای به مدت زمان و مبلغ قرارداد ووگل نشده اما انتظار میرود این قرارداد دستکم سه و حداکثر ۵ ساله باشد.

ESPN همچنین گزارش داد جیسون کید سرمربی اسبق بروکلین نتس هم به عنوان دستیار اول به کادرفنی لس آنجلس لیکرز اضافه خواهد شد. بر اساس این گزارش، کید به صورت اختصاصی با لانزو بال گادر راس جوان لیکرز کار میکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر