روزبه ارغوان و امیر صدیقی اولین خریدهای شاهین طبع برای شهرداری گرگان

سجاد بیات

بلافاصله بعد از انتشار خبر رسمی قبول هدایت شهرداری گرگان توسط شاهین طبع، اولین خریدهای او برای این تیم هم قرارداد امضا کردند.

منطقه رنگی – بازیکن‌هایی که منتظر تعیین تکلیف سرمربی شهرداری گرگان بودند، بلافاصله بعد از اعلام رسمی حضور شاهین طبع در این تیم شروع به تعیین تکلیف قراردادهای خود کرده‌اند.

روزبه ارغوان سنتر سابق تیم ملی که در آخرین اردوی پیش از اعزام به جام جهانی از لیست تیم ملی خارج شد، اولین خرید شاهین طبع برای شهرداری گرگان است. این بازیکن که پیشنهادهایی از چند تیم دیگر لیگ برتری داشت، در نهایت گرگان را انتخاب کرد.

امیر صدیقی دیگر بازیکن ملی پوشی که در آخرین مرحله اردوی پیش از جام جهانی از لیست تیم ملی کنار رفت هم با شهرداری گرگان قرارداد امضا کرد. این بازیکن که فصل گذشته هم جزو بهترین بازیکن‌های گرگان بود، در روزهای اخیر در این شهر منتظر مشخص شدن تکلیف سرمربی این تیم بود. صدیقی  خانواده خود را به گرگان منتقل کرده تا با تمرکز بیشتری در اختیار شهرداری باشد.

شهرداری گرگان در حال حاضر مشغول مذاکره با گزینه‌های دیگر مدنظر شاهین طبع است. انتظار می‌رود به زودی چند بازیکن مهم دیگر با این تیم قرارداد امضا کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر