روزبه ارغوان جراحی و یک ماه خانه‌نشین شد؛ وضعیت پری پتی نامشخص است

سجاد بیات

روزبه ارغوان سنتر ملی‌پوش شهرداری گرگان دستکم یک ماه قادر به همراهی این تیم نخواهد بود. وضعیت پری پتی دیگر بازیکن مهم گرگان مشخص نیست.

منطقه رنگی – دو روز بعد از مصدومیت در جریان دیدار مقابل توفارقان آذرشهر، دست شکسته‌ی روزبه ارغوان جراحی شد. این سنتر ملی‌پوش روز چهارشنبه در تهران زیر تیغ جراحی رفت. کادر پزشکی شهرداری گرگان به مهران شاهین طبع سرمربی این تیم اعلام کرده‌اند برای بازگشت روزبه ارغوان به ترکیب این تیم، دستکم یک ماه زمان نیاز است. مسئولان شهرداری گرگان در ابتدا نگران بودند ارغوان تا پایان سال قادر به همراهی تیمش نباشد. در حال حاضر احتمال طولانی‌تر شدن مصدومیت این بازیکن بسیار بعید است.

منابع منطقه رنگی می‌گویند شاهین طبع در حال بررسی شرایط چند بازیکن خارجی در پست‌های زیر حلقه است. مدیران شهرداری به سرمربی این تیم اعلام کرده‌اند که می‌تواند یک بازیکن خارجی دیگر به خدمت بگیرد. شاهین طبع می‌خواهد این سهمیه را در زیر حلقه خرج کند. منابع منطقه رنگی می‌گویند سرمربی شهرداری گرگان معتقد است تیمش در این منطقه نیاز به تقویت دارد و در صورتی که می‌خواهد برای حضور در مراحل بالای لیگ بجنگد باید مهره‌های بیشتری در پست‌های چهار و پنج داشته باشد.

گفته می‌شود بازیکن خارجی دوم شهرداری گرگان حتی در زمان بازگشت ارغوان هم احتمالا در ترکیب این تیم حاضر خواهد بود. پیش از این شایعات مبنی بر علاقه‌ی شهرداری به آرون گرامی‌پور سنتر تیم ملی ایران منتشر شده بود اما منابع نزدیک به این باشگاه، این خبر را تکذیب می‌کنند.

شرایط پری پتی مبهم است

پری پتی گارد راس شهرداری گرگان هم مصدوم است. مصدومیت این بازیکن یک مصدومیت کهنه است. هنوز مشخص نیست او چقدر زمان برای بهبود کامل نیاز دارد. کادر پزشکی شهرداری گرگان به کادرفنی این تیم اعلام کرده‌اند پتی به استراحت نیاز دارد. بسیار بعید به نظر می‌رسد شاهین طبع در جریان دیدار بسیار حساس مقابل پتروشیمی صدرنشین در هفته‌ی یازدهم از این بازیکن استفاده نکند. به نظر می‌رسد پتی برای استراحت کردن باید حداقل تا ابتدای هفته‌ی آینده و پس از پایان هفته‌ی یازدهم صبر کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر