رسمی‎؛ نوید رضایی‌فر و امیرحسین آذری به شهرداری گرگان ملحق شدند

سجاد بیات

شهرداری گرگان بعد از حدود یک هفته بی خبری دو بازیکن جدید به ترکیب خود اضافه کرد. نوید رضایی‌فر و امیرحسین آذری هر دو سابقه ملی‌ دارند.

منطقه رنگی – شهرداری گرگان بعد از جذب روزبه ارغوان و احمد بوستانیان و تمدید قرارداد با امیر صدیقی‏، نوید رضایی‌فر و امیرحسین آذری را هم به ترکیب خود اضافه کرد. رضایی‌فر که از حدود ۳ سال پیش در بیشتر اردوهای تیم ملی حضور دارد در چند پنجره انتخابی جام جهانی هم در ترکیب ایران به میدان رفت. این بازیکن یکی از دو بازیکنی بود که در آخرین مرحله اردوی تیم ملی از ترکیب خارج شد و به جام جهانی نرسید. رضایی‌فر پیش از این برای پتروشیمی و مهرام در لیگ برتر بسکتبال به میدان رفته است.

امیرحسین رضایی‌فر که سابقه قهرمانی آسیا با تیم جوانان را دارد و مدتی برای پتروشیمی بازی می‌کرد‏، در انتخابی جام جهانی ۲۰۱۹ به تیم ملی دعوت نشد اما سال گذشته در چند مرحله اردوی تیم ملی حضور داشت.

نوید رضایی فر

شهرداری گرگان به دنبال بازیکن خارجی

منابع منطقه رنگی می‌گویند شهرداری گرگان در حال بررسی شرایط چند بازیکن خارجی است. مدیران این تیم که بعد از استعفای ناگهانی حمید کلاسنگیانی و چند هفته بلاتکلیفی مهران شاهین‌طبع سرمربی تیم ملی را جایگزین او کردند، در این مدت فرصت مذاکره با بازیکن‌های مهم لیگ را از دست داده‌اند و می‌خواهند این ضعف را با جذب بازیکن خارجی جبران کنند. منابع منطقه رنگی می‌گویند مدیران این تیم پیش از آغاز بازی‌های تیم ملی در جام جهانی هماهنگی‌های لازم با شاهین طبع را انجام داده‌اند و ممکن است پیش از اینکه او همراه کاروان تیم ملی به ایران برگردد قرارداد دستکم یک بازیکن خارجی را نهایی کرده‌ باشند.

براساس این گزارش شهرداری گرگان روی جذب یک بازیکن خارجی پست گارد و یک بازیکن خارجی پست‌های زیر حلقه تمرکز کرده است. انتظار می‌رود امیر صدیقی و روزبه ارغوان دو بازیکن از ۵ بازیکن اصلی این تیم باشند اما هنوز مشخص نیست شهرداری در سایر پست‌ها چه برنامه‌ای دارد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر