رسمی؛ محمدرضا اسلامی مجددا سرمربی شیمیدر تهران شد

سجاد بیات

محمدرضا اسلامی سرمربی فصل قبل شیمیدر برای فصل آینده هم هدایت این را برعهده خواهد داشت. شیمیدر سومین تیم لیگ برتر است که سرمربی خود را معرفی می‌کند.

منطقه رنگی – باشگاه شیمیدر تهران اعلام کرد محمدرضا اسلامی که فصل گذشته هم هدایت این تیم را در رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال برعهده داشت، برای فصل آینده مجددا سرمربی شیمیدر خواهد بود. براساس اعلام این باشگاه، قرارداد اسلامی با شیمیدر یک ساله است.

شیمیدر تهران فصل گذشته با هدایت محمدرضا اسلامی به نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال صعود کرد اما در این مرحله باخت و به فینال صعود نکرد. شیمیدر بعد از شکست در نیمه نهایی فصل گذشته و بعد از توافق با پتروشیمی دیگر مغلوب این مرحله، در پلی آف تعیین تیم‌های سوم و چهارم لیگ برتر شرکت نکرد.

شیمیدر بعد از شهرداری گرگان (حمیدرضا کلاسنگیانی) و پتروشیمی بندرامام (فرزاد کوهیان) سومین تیم لیگ برتر است که سرمربی فصل آینده‌ی خود را معرفی می‌کند.

باشگاه شیمیدر همچنین اعلام کرد هادی عامری هم به عنوان سرپرست، مدیر برنامه‌ریزی و امور اداری و قراردادهای تیم بسکتبال این باشگاه منصوب شده است. شنیده می‌شود امیرحسین صفرزاده که پیش از این مسئولیت امور قراردادهای شیمیدر را برعهده داشت از این باشگاه جدا شده است. هنریک درغوکاسیان مالک شیمیدر هنوز اظهارنظری درباره‌ی وضعیت صفرزاده نداشته است.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر