رسمی؛ کوین دورنت بازی سوم فینال NBA را از دست داد

سجاد بیات

کوین دورنت فوق ستاره تیم بسکتبال گلدن استیت وریرز در بازی سوم سری فینال NBA هم غایب خواهد بود. هنوز زمان دقیق بازگشت او مشخص نیست.

منطقه رنگی – استیو کر سرمربی گلدن استیت وریرز اعلام کرد کوین دورنت با ارزش ترین بازیکن سری فینال فصل گذشته NBA که از سری نیمه نهایی مصدوم است، در بازی بعدی تیمش هم غایب خواهد بود. کر به خبرنگاران گفت مصدومیت عضله پای کوین دورنت که در جریان بازی پنجم سری نیمه نهایی کنفرانس غرب مقابل هیوستون راکتس ایجاد شد هنوز به صورت کامل درمان نشده است.

به گفته سرمربی گلدن استیت دورنت در حال طی کردن مراحل درمان است اما هنوز مشخص نیست چه زمانی می تواند تیمش را همراهی کند. کر درباره احتمال بازی کردن دورنت در بازی چهارم اظهارنظری نکرد. او گفت دورنت در حال حاضر تمرینات انفرادی را سپری می کند و هنوز مجوز تمرین گروهی را از کادر پزشکی تیمش دریافت نکرده است.

دورنت تا قبل از مصدومیت بهترین بازیکن تیمش در مرحله پلی آف بود. او در ۱۱ بازی که در این مرحله برای تیمش انجام داد میانگین ۳۴٫۲ امتیاز، ۵٫۲ ریباند و ۴٫۹ پاس منجر به گل ثبت کرده بود. برخی منابع خبری از احتمال غیبت دورنت در تمام سری فینال NBA خبر داده اند.

کلی تامسون دیگر فوق ستاره گلدن استیت هم در جریان دیدار دوم سری فینال آسیب دید. هنوز مشخص نیست این بازیکن در بازی سوم به میدان می رود یا خیر. استیو کر درباره وضعیت این بازیکن و اینکه آیا در بازی سوم به میدان خواهد رفت یا خیر اظهارنظری نکرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر