رسمی؛ کوین دورنت ادامه سری نیمه نهایی کنفرانس غرب را از دست داد

سجاد بیات

کوین دورنت فوق ستاره گلدن استیت وریرز به دلیل مصدومیت عضله پا ادامه سری نیمه نهایی کنفرانس غرب NBA را از دست داد. میزان دقیق مصدومیت او هنوز مشخص نیست.

منطقه رنگی – چند روز بعد از اینکه اعلام شد رباط آشیل کوین دورنت آسیب ندیده، استیو کر سرمربی گلدن استیت از غیب این بازیکن مقابل هیوستون راکتس خبر داد. به گزارش یاهو اسپورت کر به خبرنگاران گفته که کوین دورنت به دلیل آسیب دیدگی عضله پایش نمی تواند در بازی ششم این سری مقابل راکتس به میدان برود. براساس این گزارش کر اعلام کرده در صورتی که این سری به بازی هفتم برود کوین دورنت به احتمال فراوان در آن بازی هم غایب خواهد بود.

سرمربی گلدن استیت ابراز امیدواری کرد در صورت صعود تیمش به مرحله فینال کنفرانس غرب NBA بتواند از دورنت در آن سری استفاده کند. این سری در حال حاضر سه – دو به سود گلدن استیت پیگیری می شود و این تیم در صورتی که نتواند در بازی ششم پیروز شود، در بازی هفتم میزبان هیوستون راکتس خواهد بود.

کوین دورنت

کادر پزشکی گلدن استیت هنوز زمان دقیق بازگشت دورنت را مشخص نکرده اند. ESPN گزارش داده این بازیکن بعد از حدود ۱۰ روز استراحت می تواند به تمرینات گروهی تیمش اضافه شود و در صورت صعود گلدن استیت به فینال کنفرانس، آماده بازی خواهد بود.

کادر پزشکی گلدن استیت هم اعلام کرده وضعیت این بازیکن هفته آینده و بعد از طی شدن مراحل درمانی به صورت دقیق مشخص خواهد شد.

کوین دورنت فوروارد گلدن استیت در این فصل از پلی آف NBA بهترین بازیکن تیمش بوده است. این بازیکن میانگین ۳۴٫۲ امتیاز، ۵٫۲ ریباند و ۴٫۹ پاس منجر به گل در هر بازی برای تیمش ثبت کرده است. او امتیازآور ترین بازیکن پلی آف امسال NBA بوده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر