رسمی؛ کلی تامسون بین ۶ تا ۸ ماه خانه نشین شد

سجاد بیات

کلی تامسون گارد تیم گلدن استیت چندین ماه قادر به همراهی این تیم نخواهد بود. این دومین مصدومیت سخت یک بازیکن مهم گلدن استیت بعد از مصدومیت کوین دورنت است.

منطقه رنگی – کلی تامسون در جریان بازی ششم سری فینال NBA مصدوم شد و در دقایق پایانی کوارتر سوم از بازی بیرون رفت. این بازیکن در جریان بازی پنجم این سری هم با مصدومیت به زمین رفته بود. تیم گلدن استیت با انتشار بیانیه ای اعلام کرد بررسی کادر پزشکی این تیم تایید کرده رباط ACL زانوی چپ کلی تامسون پاره شده. در این بیانیه اشاره ای به مدت زمان لازم برای بازگشت این بازیکن نشده اما ESPN اعلام کرد تامسون بین ۶ تا ۸ ماه زمان برای بازگشت به شرایط مسابقه نیاز دارد.

مصدومیت شدید تامسون یک روز بعد از جراحی رباط آشیل کوین درونت، دومین مصدومیت سنگین یک بازیکن مهم گلدن استیت وریرز است. به این ترتیب تامسون تا زمستان قادر به همراهی تیمش نخواهد بود و بخش زیادی از فصل آینده را هم از دست میدهد. کوین دورنت هم به دلیل جراحی رباط آشیل به احتمال بسیار زیاد تمام فصل آینده رقابت های NBA را از دست خواهد داد.

اوضاع تابستان تغییر کرد

کلی تامسون و کوین دورنت هر دو از مهره های مهم نقل و انتقالات تابستان پیش رو بودند. انتظار میرفت این دو بازیکن با استفاده از بند ویژه قراردادشان، در این تابستان بازیکن آزاد شوند. ESPN احتمال آزاد شدن این دو بازیکن را حتی با وجود مصدومیت های سنگین کم نمی داند.

گلدن استیت وریرز با شکست در بازی ششم سری فینال NBA، در مجموع چهار – دو مغلوب تورنتو رپتورز شد و قهرمانی لیگ را از دست داد. این تیم آماده میشد بعد از حدود دو دهه و بعد از لس آنجلس لیکرز در سال ۲۰۰۲ به اولین تیم لیگ تبدیل شود که سه فصل متوالی جام قهرمانی را بالای سر میبرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر