رسمی؛ وینس کارتر یک فصل دیگر در NBA بازی خواهد کرد

سجاد بیات

وینس کارتر فوق ستاره باتجربه این فصل آتلانتا هاکس تایید کرد یک فصل دیگر هم در رقابت های NBA حضور خواهد داشت.

منطقه رنگی – وینس کارتر فوروارد ۴۲ ساله که فصل جاری رقابت های NBA برای آتلانتا هاکس به میدان رفت، میخواهد رکورد تاریخ این رقابت ها را بشکند. کارتر در گفت و گو با پادکست “وینینگ ایت” اعلام کرد اگر تیمی حاضر باشد او را به عنوان بازیکن جذب کند، آماده ست فصل آینده هم به میدان برود. کارتر که تابستان گذشته قراردادی یک ساله با هاکس امضا کرد، به محض پایان فصل بازیکن آزاد میشود.

آتلانتا هاکس موفق نشد جواز حضور در پلی آف را کسب کند. هنوز مشخص نیست این تیم تمایلی به جذب مجدد وینس کارتر دارد یا خیر. بسیاری از رسانه ها، شانس اینکه تیمی خواهان جذب کارتر باشد را بالا میدانند.

وینس کارترکارتر در این فصل میانگین ۱۷٫۵ دقیقه بازی کرد و میانگین ۷٫۴ امتیاز برای تیمش ثبت کرد. انتظار میرود تیم هایی با ترکیب بازیکن های جوان برای بالا بردن بار تجربه تیم شان علاقه مند به جذب این بازیکن باتجربه باشند.

وینس کارتر که سال ۹۸ وارد NBA شد، در صورتی که فصل آینده برای یک تیم در این لیگ به میدان برود، اولین بازیکن تاریخ می شود که ۲۲ فصل در رقابت های NBA به میدان رفته است. درک نویتسکی اسطوره دالاس موریکس با حضور در رقابت های این فصل، با ۲۱ فصل بازی در این رقابت ها، رکورددار شد.

وینس کارتر در ۲۱ فصل حضور در رقابت های NBA، مجموعا برای ۸ تیم بازی کرد. این بازیکن با لباس نیوجرزی نتس به فینال NBA هم رسید اما مغلوب لس آنجلس لیکرز شد. کارتر ۱۱ فصل در پلی آف حاضر شد اما هیچوقت به مقام قهرمانی NBA نرسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر