رسمی؛ محمد کسایی‌پور سرمربی تیم بسکتبال مس کرمان شد

سجاد بیات

محمد کسایی‌پور چند هفته بعد از انتشار خبر توافقش با تیم مس کرمان، با این تیم قرارداد امضا کرد و بعد از چند سال به لیگ برتر بسکتبال برگشت.

منطقه رنگی – باشگاه مس کرمان سرانجام و چند ماه بعد از اینکه خبر حضور محمد کسایی‌پور در این تیم تایید شده بود، رسما اعلام کرد سرمربی سابق تیم ملی ب ایران و رئیس دپارتمان بسکتبال سه نفره، هدایت تیم بسکتبال این باشگاه را در فصل آینده‌ی لیگ برتر برعهده خواهد داشت.

کسایی‌پور آخرین بار ۳ فصل پیش هدایت تیم شهرداری اراک را در لیگ برتر برعهده داشت و بعد از آن هدایت چند تیم لیگ یکی و تیم‌های ملی رده‌های مختلف را برعهده داشت. کسایی‌پور، بهترین بازیکن تاریخ بسکتبال کرمان و یکی از اسطوره‌های ورزش این استان به شمار می‌رود.

باشگاه مس کرمان همچنین همزمان با اعلام عقد قرارداد رسمی با محمد کسایی‌پور، عقد قرارداد با سهند امینیان، رضا آذرشاه، پیام محمدی، مجید رحیمیان، محسن عابدی، علی عسکری‌نژاد، میلاد رحمتی و مصطفی رضایی را هم اعلام کرد. این بازیکنان، در کنار تعدادی بازیکن بومی ترکیب نهایی مس کرمان را تشکیل خواهند داد. هنوز مشخص نیست که این تیم بودجه‌ای برای جذب بازیکن خارجی در نظر گرفته یا خیر.

تمرینات تیم بسکتبال مس کرمان از هفته‌ی گذشته زیرنظر محمد کسایی‌پور آغاز شده بود. مس کرمان در هفته‌ی اول رقابت‌های لیگ برتر روز نهم آبان مهمان تیم رعد پدافند خواهد بود. هنوز مشخص نیست رعد پدافند در کدام شهر میزبان رقابت‌های خانگی خود خواهد بود. گفته می‌شود یکی از شهرهای مشهد یا شهرکرد میزبان دیدارهای این تیم خواهد بود.

فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر روز ۹ آبان با برگزاری هفت دیدار آغاز خواهد شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر