رسمی؛ محمد جمشیدی و مهدی کامرانی با شیمیدر تمدید کردند

سجاد بیات

محمد جمشیدی و مهدی کامرانی دو گارد فصل گذشته شیمیدر قرارداد خود را با این تیم تهرانی تمدید کردند.

منطقه رنگی – تیم شیمیدر اعلام کرد قرارداد محمد جمشیدی و مهدی کامرانی برای یک فصل دیگر تمدید شده است. این دو بازیکن که فصل گذشته هم برای شیمیدر بازی می‌کردند از جمله نفرات اصلی این تیم به شمار می‌رفتند. این تیم همچنین اعلام کرد وحید دلیرزهان درو و رافی درغوکاسیان هم قراردادهای خود را تمدید کرده‌اند.

اصغر کاردوس سنتر سابق تیم ملی بسکتبال هم دیگر بازیکنی است که با شیمیدر به توافق رسیده اما هنوز قرارداد رسمی امضا نکرده. انتظار می‌رود این بازیکن که سابقه قهرمانی در لیگ برتر با شهرداری تبریز را هم در کارنامه دارد به زودی قراردادش با شیمیدر را امضا کند. کاردوست در حال حاضر با تیم شیمیدر تمرین می‌کند.

منابع منطقه رنگی می‌گویند محمدرضا اسلامی سرمربی شیمیدر می‌خواهد ارسلان کاظمی فوروارد سابق پتروشیمی را هم به خدمت بگیرد. براساس گزارش‌های اولیه کاظمی که بعد خروج از اردوی تیم ملی در سه ماه اخیر مشغول تمرین انفرادی بوده هنوز منتظر پیشنهادهای دیگر است. با حضور فرزاد کوهیان در پتروشیمی حضور مجدد کاظمی در این تیم جنوبی منتفی به نظر می‌رسد اما مهرام او را زیرنظر دارد. منابع منطقه رنگی می‌گویند مهرام مشغول بررسی شرایط دیگر بازیکن‌های موردنظر است و در صورتی که بتواند شرایط مالی مورد نظر این بازیکن‌ها را فراهم کند به کاظمی هم پیشنهاد رسمی خواهد داد.

ارسلان کاظمی هنوز پاسخی به پیشنهاد شیمیدر نداده اما به نظر می‌رسد در صورتی که بخواهد در ایران بازی کند بین این تیم و مهرام یکی را انتخاب خواهد کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر