رسمی؛ فرزاد کوهیان سرمربی پتروشیمی بندر امام شد

سجاد بیات

فرزاد کوهیان مربی تیم ملی بسکتبال ایران که فصل گذشته هدایت تیم بسکتبال ذوب آهن را برعهده داشت، سرمربی پتروشیمی بندرامام شد.

منطقه رنگی – فرزاد کوهیان که بعد از بازگشت از مسابقات ویلیام جونز همراه کاروان ایران راهی اردوی اروپایی نشد، مشغول مذاکره با مسئولان پتروشیمی بندرامام بود. کوهیان بعد از چند روز مذاکره با پتروشیمی به توافق رسید و رسما سرمربی این تیم برای فصل آینده شد. فصل پیش مهران حاتمی سرمربی سابق تیم ملی بسکتبال هدایت پتروشیمی بندرامام را برعهده داشت.

پتروشیمی بندرامام با هدایت مهران حاتمی فصل گذشته به نیمه نهایی لیگ برتر رسید اما در این مرحله به نفت آبادان باخت. پتروشیمی فصل گذشته در سری رده بندی لیگ برتر شرکت نکرد.

شینده می شود دلیل اصلی ماندن فرزاد کوهیان در تهران مذاکره با پتروشیمی بندرامام نبوده و این سرمربی به دلیل مشکلات روادید موفق نشده تیم ملی را در پرتغال و روسیه همراهی کند. انتظار می رود کوهیان به زودی و برای ادامه اردوی تیم ملی به این اردو ملحق خواهد شد.

پتروشیمی بندرامام بعد از شهرداری گرگان که با حمیدرضا کلاسنگیانی به توافق رسیده، دومین تیم لیگ برتر بسکتبال است که سرمربی فصل آینده خود را معرفی کرده است. هنوز وضعیت سایر تیم های لیگ برتری مشخص نیست.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر