رسمی؛ دنی گرین گارد فصل قبل تورنتو راهی لس آنجلس لیکرز شد

سجاد بیات

دنی گرین گارد فصل قبل تورنتو رپتورز که سابقه قهرمانی با سن آنتونیو را هم در کارنامه دارد، راهی لس آنجلس لیکرز شد.

منطقه رنگی – لس آنجلس لیکرز چند ساعت بعد از اینکه در جذب کوای لئونارد MVP فینال فصل قبل NBA ناکام شد، دنی گرین را به خدمت گرفت. این بازیکن با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش اعلام کرد برای عقد قراردادی دو ساله با لیکرز به توافق رسیده است. ESPN گزارش داده ارزش قرارداد این بازیکن ۳۰ میلیون دلار است.

دنی گرین فصل قبل میانگین ۱۰٫۵ امتیاز و ۴ ریباند برای تورنتو رپتورز داشت. او با میانگین ۴۵٫۵ درصد پرتاب موفق، بهترین شوتیست آزاد در تابستان جاری به شمار میرفت.

دنی گرین پیش از این با لس آنجلس کلیپرز و دالاس موریکس هم مذاکره کرده بود. پیش از این گفته شد لس آنجلس لیکرز تلاش می کرد هم گرین و هم لئونارد را به خدمت بگیرد.

با انتقال دنی گرین به لیکرز، تورنتو رپتورز دومین بازیکن مهمش را هم از دست میدهد. کوای لئونارد با عقد قراردادی ۴ ساله راهی لس آنجلس کلیپرز شد.

براساس گزارش یاهو اسپورت کار لس آنجلس لیکرز در نقل و انتقالات تابستان هنوز به پایان نرسیده است. این تیم می تواند ۱۸ میلیون دلار دیگر برای جذب بازیکن آزاد هزینه کند. انتظار می رود حداقل دو بازیکن آزاد باتجربه دیگر در روزهای آینده با این تیم قرارداد امضا کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر