رسمی؛ دامارکوس کازینز به لس آنجلس لیکرز منتقل شد

سجاد بیات

دامارکوس کازینز سنتر فصل قبل گلدن استیت وریرز و یکی از بهترین بازیکن های آزاد NBA با قراردادی یک ساله راهی لس آنجلس لیکرز شد.

منطقه رنگی – لس آنجلس لیکرز چند ساعت بعد از دست دادن کوای لئونارد که راهی همشهری این تیم لس آنجلس کلیپرز شد، دامارکوس کازینز را به خدمت گرفت. جف شوارتز مدیر برنامه های کازینز در گفت و گو با ESPN این خبر را تایید کرده است.

کازینز دو فصل پیش به دلیل پاره شدن رباط آشیل پایش حدود یک سال خانه نشین شد. این بازیکن تابستان گذشته درحالی که لیکرز هم به او پیشنهاد همکاری داده بود، گلدن استیت وریرز را انتخاب کرد. دوره ریکاوری کازینز نسبتا طولانی بود و او در گلدن استیت فرصت زیادی برای بازی پیدا نکرد.

دامارکوس کازینز

پیش از این ESPN گزارش داده بود این بازیکن مشتری جدی در پنجره نقل و انتقالات ندارد.

دامارکوس کازینز بعد از آنتونی دویس دومین بازیکن زیر حلقه مطرح است که در این تابستان با لس آنجلس لیکرز قرارداد امضا میکند. لیکرز امروز جول مگی سنتر فصل قبل خود را هم دوباره به خدمت گرفت. این تیم کنداویوس کالدول‌پوپ گارد فصل قبل خود را هم امروز دوباره به خدمت گرفت تا لیست نفرات اصلی خود را تا حدود زیادی تکمیل کند.

دامارکوس کازینز تا پیش از مصدومیت شدیدش یکی از بهترین بازیکن های لیگ به شمار می رفت. این بازیکن ۲۸ ساله سابقه ۴ بار حضور در آل استارز NBA را هم در کارنامه دارد. کازینز پیش از این و در سال ۲۰۱۷ هم به آنتونی دویس در نیوارلینز پلیکانز همبازی بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر