رسمی؛ اصغر کاردوست به شیمیدر تهران پیوست

سجاد بیات

اصغر کاردوست سنتر سابق تیم ملی بسکتبال ایران بعد از چند روز تمرین با شیمیدر تهران، با این تیم قرارداد امضا کرد.

منطقه رنگی – شیمیدر بعد از چند روز بررسی وضعیت اصغر کاردوست در نهایت با این بازیکن قرارداد امضا کرد. سایت رسمی شیمیدر این خبر را اعلام کرده است. در گزارش این سایت به مدت این قرارداد اشاره‌ای نشده اما منابع منطقه رنگی می‌گویند این قرارداد یک ساله است. کاردوست بعد از محمد جمشیدی و مهدی کامرانی سومین بازیکن مهم شیمیدر برای فصل آینده است.

کاردوست دست‌کم ده روز بدون قرارداد با شیمیدر تمرین کرد. این بازیکن در تابستان در مسابقات کیک بوکسینگ قهرمانی کشور شرکت کرد و به مقام نایب قهرمانی رسید. کاردوست که در چند پنجره انتخابی جام جهانی بسکتبال حضور داشت در اولین مراحل اردوی پایانی تیم ملی از لیست این تیم کنار رفت.

منابع منطقه رنگی می‌گویند شیمیدر بعد از جذب کاردوست روی راضی کردن ارسلان کاظمی دیگر بازیکن ملی‌پوش تمرکز کرده‌اند. مدیران این تیم برای جذب کاظمی باید با مهرام تهران رقابت کنند. هر دو تیم پیشنهادهای اولیه خود را به کاظمی ارائه داده‌اند اما هنوز پاسخی از این بازیکن دریافت نکرده‌اند. انتظار نمی‌رود تیم دیگری وارد مذاکره با این بازیکن شود.

لیست تیم شیمیدر هنوز کامل نشده و مدیران این تیم در تلاش هستند سایر بازیکنان مدنظر محمدرضا اسلامی سرمربی این تیم را جذب کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر