رسمی؛ آرن داوودی هم به شیمیدر تهران ملحق شد

سجاد بیات

شیمیدر در ادامه روند جذب بازیکنان سابق تیم ملی بسکتبال آرن داوودی گارد فصل قبل نفت آبادان را هم به خدمت گرفت.

منطقه رنگی – شیمیدر تهران بعد از جذب مهدی کامرانی و اصغر کاردوست دو بازیکن سابق تیم ملی بسکتبال، آرن داوودی گارد باتجربه فصل نفت آبادان را هم به خدمت گرفت. براساس اعلام سایت باشگاه شیمیدر قرارداد داوودی یک ساله است. آرن داوودی هفتمین بازیکنی بود که برای فصل آینده با شیمیدر قرارداد امضا کرد.

منابع منطقه رنگی می‌گویند کار شیمیدر در پنجره نقل و انتقالات تابستانی هنوز به پایان نرسیده است. مدیران شیمیدر در حال حاضر مشغول بررسی رزومه چند بازیکن خارجی هستند و تلاش می‌کنند در آغاز فصل جدید رقابت‌ها دستکم یک بازیکن خارجی به ترکیب خود اضافه کننند. منابع منطقه رنگی می‌گویند شیمیدر برای پست‌های سه و چهار دنبال جذب بازیکن خارجی است. محمدرضا اسلامی سرمربی شیمیدر در حال بررسی رزومه یک بازیکن آمریکایی پست چهار است که سابقه بازی در لیگ‌های آسیایی را در کارنامه دارد. انتظار می‌رود محمد جمشیدی، آرن داوودی، مهدی کامرانی و اصغر کاردوست ستون فقرات شیمیدر برای فصل آینده را تشکیل دهند.

ارسلان کاظمی دیگر گزینه موردنظر شیمیدر برای پست چهار هنوز پاسخی به پیشنهاد این تیم نداده است. در راه این مذاکرات هنوز اتفاق تازه‌ای رخ نداده و مذاکرات بدون پیشرفت خاصی ادامه دارد. شیمیدر اگر موفق به جذب ارسلان کاظمی شود، سهمیه دوم بازیکن خارجی خود را برای پست‌های پیرامونی خرج خواهد کرد.

در حال حاضر شیمیدر پتروشیمی نفت آبادان و شهرداری گرگان تنها تیم‌هایی هستند که در نقل و انتقالات تابستانی لیگ برتر بسکتبال حضور دارند. سایر تیم‌های لیگ برتری فعالیت جدی در نقل و انتقالات ندارند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر