راسل وسبروک با کریس پال معاوضه شد؛ پایان دوران طلایی اوکلاهاما سیتی

سجاد بیات

راسل وسبروک آخرین بازمانده بازیکن های دوران طلایی اوکلاهاما سیتی تاندر از این تیم جدا شد و به هیوستون راکتس پیوست. کریس پال حالا تنها ستاره تاندر است.منطقه رنگی – کمتر از یک بعد انتقال ناگهانی پال جرج به لس آنجلس کلیپرز، راسل وسبروک آخرین بازمانده تیم طلایی اوکلاهاما سیتی تاندر هم از تیم جدا شد. ESPN گزارش داد تیم‌های اوکلاهاما سیتی تاندر و هیوستون راکتس برای معاوضه راسل وسبروک و کریس پال به توافق رسیده‌اند. در این توافق هیوستون راکتس ۴ حق انتخابش در درفت‌های پیش رو تا سال ۲۰۲۶ را هم در اختیار اوکلاهاما سیتی قرار داد.

اوکلاهاما سیتی با این توافق به اولین تیم تاریخ تبدیل خواهد شد که در یک بازه زمانی ۷ ساله، ۷ انتخاب در راند اول درفت در اختیار دارد. این تیم همچنین بعد از انتقال پال جرج به کلیپرز، می‌تواند ۴ انتخاب دیگر در راند دوم هم در اختیار داشته باشد.

OKC سال ۲۰۱۲ با حضور کوین دورنت، راسل وسبروک و جیمز هاردن به فینال NBA هم صعود کرد اما در آن مرحله مغلوب میامی هیت شد. با خروج وسبروک از این تیم، همه ستاره‌های آن تیم OKC را ترک کرده‌اند.

راسل وسبروک با ۱۸ هزار و ۸۵۹ امتیاز، بهترین امتیاز آور تاریخ تیم OKC به شمار می‌رود. این بازیکن دومین ریباند کننده و سومین پاسور برتر تاریخ این تیم هم هست. هیوستون راکتس با جذب راسل وسبروک حالا از بین سه بازیکن ارزشمند سه فصل اخیر NBA، دو بازیکن را در ترکیب خود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر