راسل وسبروک با یک تریپل دبل دیگر باعث پیروزی تیمش شد

سجاد بیات

راسل وسبروک با ثبت یک تریپل دبل دیگر به هیوستون راکتس کمک کرد جایگاهش در میانه‌ی جدول کنفرانس غرب را تثبیت کند.

منطقه رنگی – در مهم‌ترین بازی بامداد امروز رقابت‌های بسکتبال NBA هیوستون راکتس ۱۱۵ – ۱۰۹ فینیکس سانز را شکست داد. راکتس با این پیروزی به رکورد ۱۵ برد و ۷ شکست رسید. راکتس با این رکورد جایگاهش روی سید پنجم کنفرانس غرب را تثبیت کرد. راسل وسبروک گارد راکتس با ۲۴ امتیاز، ۱۱ ریباند و ۱۴ پاس منجر به گل بهترین بازیکن مسابقه بود. این سومین تریپل دبل این فصل وسبروک بود.

راکتس با این پیروزی به اختلاف حداقلی با لس آنجلس کلیپرز تیم سید چهارم این کنفرانس رسید. شانس این تیم برای صعود به رده‌های بالاتر جدول این کنفرانس با این پیروزی افزایش پیدا کرد.

در دیگر دیدار مهم امروز یوتا جاز تیم سید شش کنفرانس غرب ۱۲۶ – ۱۱۲ ممفیس گریزلیز را شکست داد. جاز با این پیروزی به رکورد۱۳ برد و ۱۰ شکست رسید.

در دیگر بازی‌های بامداد امروز فیلادلفیا سونی‌سیکسرز ۱۴۱ – ۹۴ کلیولند کاوالیرز را شکست داد و ایندیانا پیسرز ۱۰۴ – ۱۰۳ از سد نیویورک نیکس گذشت.

جدول رده‌بندی دو کنفرانس

در پایان دیدارهای امروز رقابت‌های بسکتبال NBA در کنفرانس غرب تیم‌های لس آنجلس لیکرز، دالاس موریکس، دنور ناگتس،‌ لس آنجلس کلیپرز، هیوستون راکتس، یوتا جاز، مینه‌سوتا تیمبروولز و فینیکس سانز سیدهای اول تا هشتم را در اختیار دارند.

در کنفرانس شرق هم تیم‌های میلواکی باکس، بوستون سلتیکس، میامی هیت، تورنتو رپتورز، فیلادلفیا سونی‌سیکسرز، ایندیانا پیسرز، بروکلین نتس و اورلاندو مجیک سیدهای اول تا هشتم را در اختیار دارند.

در کنفرانس غرب اوکلاهاما سیتی تاندر، سن آنتونیو اسپرز و پرتلند ترل‌بلیزرز سه تیم مدعی سیدهای نهم تا یازدهم را در اختیار دارند. گلدن استیت وریرز هم روی سید پانزدهم قرار گرفته است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر