رئیس کمیته ملی المپیک به جای سرمربی تیم ملی تصمیم گرفت؛ حامد حدادی برگشت

سجاد بیات

حامد حدادی ملی پوش بسکتبال ایران، در روزهای اخیر در جلسات متعددی حضور داشته است. رئیس کمیته ملی المپیک، می گوید او به تیم ملی بسکتبال برخواهد گشت.

منطقه رنگی – رضا صالحی امیری روز شنبه در مراسم اهدا نشان و آثار ارزشمند ورزشکاران به موزه ملی ورزش اعلام کرد حامد حدادی به تیم ملی برخواهد گشت. به گزارش خبرگزاری ایرنا صالحی امیری و سلطانی فر وزیر ورزش اعلام کردند “هماهنگی های لازم به منظور بازگشت «حامد حدادی» صورت گرفته است.”

مهران شاهین طبع سرمربی تیم ملی بسکتبال چند روز پیش در واکنش به دخالت های رئیس کمیته ملی المپیک در مسائل تیم ملی بسکتبال گفت:

مسئله این است که ما بیش از ۱۲ بازیکن را نمی‌توانیم در ترکیب نهایی قرار دهیم. به همین دلیل طبیعی است که برخی از این بازیکنان به دلیل عدم راهیابی به ترکیب نهایی ناراحت شوند.

رئیس کمیته ملی المپیک در حالی اعلام کرده که هماهنگی های لازم برای تصمیم های فنی در تیم ملی انجام شده که خود این بازیکن تایید کرد هنوز جلسه ای برگزار نشده است. به گزارش ایسنا حدادی در پاسخ به این سوال که آیا صحبتی با فدراسیون داشته گفت:

قرار است جلسه‌ای در این مورد برگزار شود.

در هفته های اخیر هیچ جلسه ای بین مدیران فدراسیون یا سرمربی تیم ملی بسکتبال با حامد حدادی برگزار نشده است.

گفته می شود حدادی شخصا برای حل مشکلش با صالحی امیری تماس گرفته و درخواست دیدار کرده است. حامد حدادی این خبر را تایید یا تکذیب نکرد:

هرکسی که تماس گرفته است هدفش بهبود شرایط بسکتبال بوده و الان هم مشکلی نداریم. در یک سال گذشته حواشی به بسکتبال ورود کرد که اصلاً خوب نیست و امیدوارم این شرایط بهتر شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر