دی آنجلو راسل گارد بروکلین نتس به جرم تلاش برای انتقال مواد مخدر بازداشت شد

دی آنجلو راسل گارد تیم بسکتبال بروکلین نتس در فرودگاه شهر نیویورک بازداشت. پلیس دلیل بازداشت موقت این بازیکن را همراه داشتن مواد مخدر اعلام کرده است.

منطقه رنگی – گارد محافظت فرودگاه نیویورک اعلام کرد در جریان بازرسی چمدان دی آنجلو راسل، یک قوطی چای سرد پیدا کرده که در اصل کاوری برای حدود ۱۰۰ گرم ماده مخدر ماری جوانا بوده است. براساس گزارش پلیس نیویورک راسل تلاش کرده این مقدار ماری جوانا را در این قوطی چای سرد وارد هواپیما کند. راسل قصد داشته این مقدار مخدر را به شهر زادگاهش کنتاکی ببرد.

گارد محافظت فرودگاه نیویورک اعلام کرد این بازیکن ۲۳ ساله موقتا بازداشت شده است. براساس قوانین ایالتی راسل به پرداخت جریمه نقدی محکوم خواهد شد و حبس در انتظار او نیست. حمل و مصرف ماری جوانا در نیویورک غیرقانونی محسوب میشود.

دی آنجلو راسل امسال بهترین عملکردش از زمان ورود به NBA را ثبت کرد. راسل با میانگین ۲۱٫۱ امتیاز و ۷ پاس منجر به گل در هر بازی، بهترین بازیکن تیمش بود. با درخشش راسل بروکلین نتس بعد از ۶ سال به مرحله پلی آف رسید و در راند اول مغلوب فیلادلفیا سونی سیکسرز شد.

گارد سابق لس آنجلس لیکرز همچنین امسال برای اولین بار برای حضور در بازی آل استارز NBA هم انتخاب شد.

براساس قوانین انضباطی NBA اگر بعد از انجام دو تست اتفاقی در فواصل مشخص، تایید شود بازیکنی ماری جوانا مصرف کرده محرومیت های نسبتا سنگینی برای او در نظر گرفته خواهد شد. لیگ NBA قانونی درباره پرونده هایی شبیه به پرونده راسل ندارد. به نظر نمیرسد NBA پرونده این بازیکن جوان را بررسی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر