دامارکوس کازینز دوست دختر سابقش را تهدید به قتل کرد

سجاد بیات

دامارکوس کازینز سنتر لس آنجلس لیکرز که به احتمال فراوان تمام فصل پیش روی NBA را از دست داده دوست دختر سابقش را تهدید کرده او را به قتل می‌رساند.

منطقه رنگی – دامارکوس کازینز ستاره‌ی مصدوم لس آنجلس لیکرز نه تنها فصل پیش رو را به دلیل مصدومیت از دست داده بلکه ممکن است به زودی با دردسرهای بزرگ‌تری هم مواجه شود. پایگاه خبری TMZ که به انتشار اخبار خصوصی ستاره‌های ورزشی مشهور است فایل صوتی منتشر کرده که در آن کازینز دوست دختر سابقش را تهدید به مرگ می‌کند و می‌گوید مطمئن می‌شود گلوله‌ای به سر او شلیک خواهد شد.

این پایگاه خبری می‌نویسد دعوای دو طرف زمانی آغاز شده که کازینز از شریک سابق زندگیش می‌خواهد پسرش را به عروسی او بفرستد اما مادر فرزند کازینز با این کار مخالفت می‌کند. کازینز دو روز پیش در لس آنجلس ازدواج کرد. سنتر لیکرز بعد از اینکه چند بار از دوست دختر سابقش می‌خواهد پسرش را به عروسی او بیاورد و با مخالفت مواجه می‌شود به مادر فرزند می‌گوید که به زودی گلوله‌ای به سر او شلیک خواهد کرد.

تحقیقات درباره‌ی دامارکوس کازینز آغاز شده است

اتحادیه‌ی ملی بسکتبال اعلام کرد تحقیقات پلیس درباره‌ی این فایل صوتی آغاز شده است. اصالت این فایل تایید شده و شخصی که طرف مقابل را تهدید به قتل کرده حتما کازینز است. این اتحادیه اعلام کرد همکاری‌های لازم را با پلیس انجام می‌دهد و تا زمان مشخص شدن نتیجه‌ی تحقیقات اظهارنظری نخواهد کرد.

دامارکوس کازینز

لس آنجلس لیکرز هم اعلام کرد کاملا در جریان تحقیقات پلیس درباره‌ی این پرونده قرار دارد و مشغول همکاری با مقامات است. لیکرز اعلام کرد تا زمان مشخص شدن نتیجه‌ی تحقیقات اظهارنظر بیشتری نخواهد کرد.

کریستی وست دوست دختر سابق دامارکوس کازینز علیه این بازیکن پرونده‌ای تشکیل داده است. براساس گزارش TMZ خانم وست روز گذشته در دادگاه فدرال علیه این بازیکن اعلام جرم کرده و دادگاه مشغول بررسی مدارک موجود در پرونده است.

انتظار می‌رود کازینز به دلیل تهدید به قتل دوست دختر سابقش با جریمه‌‌ی سنگین مواجه شود. هنوز مشخص نیست آیا NBA هم این بازیکن را جریمه خواهد کرد یا نه. پیش از این در پرونده‌های مشابه جریمه‌هایی شامل محرومیت و جریمه نقدی برای متخلفان در نظر گرفته شده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر