آخرین حوله‌ استفاده شده توسط کوبی برایانت ۳۰ هزار دلار فروخته شد

سجاد بیات

یک کلکسیونر طرفدار لس آنجلس لیکرز، آخرین حوله‌ای که کوبی برایانت اسطوره‌ی فقید این تیم استفاده کرده را خرید.

منطقه رنگی – کوبی برایانت در سال ۲۰۱۶ و در دیدار مقابل یوتا جاز، آخرین بار در NBA به میدان رفت. او بعد از این دیدار بازنشسته شد. یک هوادار حوله‌ای که کوبی در زمان خروج از زمین روی شانه‌ی خود داشت را برداشت. این حوله در آن زمان به مبلغ ۸ هزار و ۳۶۵ دلار فروخته شد. چند ماه بعد از مرگ کوبی، این حوله ارزش به مراتب بیشتری پیدا کرده است. به گزارش CNN این حوله در جریان یک حراجی اینترنتی به مبلغ ۳۰ هزار و ۷۷ دلار فروخته شده است. به گفته‌ی مدیر برگزاری این حراجی، این حوله را یک کلکسیونر مشهور طرفدار لیکرز خریده است.

به گفته‌ی جف وولف مدیر این حراجی، آقای دیوید کوهلر که بزرگ‌ترین کلکسیونر شناخته شده‌ی اقلام تاریخی لیکرز در جهان است، این حوله را به همراه دو بلیط آخرین دیدار برایانت خریداری کرده است. به گفته‌ی وولف، کوهلر می‌خواهد در جنوب کالیفرنیا و نزدیک شهر لس آنجلس، یک موزه‌ی مرتبط با تاریخچه‌ی لیکرز افتتاح کند.

کوهلر همچنین ابتدای سال جاری میلادی یک کتاب سال دبیرستان که توسط کوبی امضا شده بود را به مبلغ ۳۰ هزار دلار در یک حراجی خریداری کرد. گفته می‌شود گنجینه‌ی آقای کوهلر حدود دو میلیون دلار ارزش مادی دارد.

کوبی براینت اسطوره‌ی لس آنجلس لیکرز زمستان گذشته به همراه ۸ نفر دیگر منجمله یکی از فرزندانش در جریان یک حادثه‌ی هوایی و سقوط هلیکوپتر شخصیش از دنیا رفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر