حامد حدادی بعد از چند روز پرحاشیه از چمپویل لبنان جدا شد

سجاد بیات

حامد حدادی سنتر تیم ملی بسکتبال ایران که نمایش ضعیفی در مرحله پلی آف سوپرلیگ لبنان داشت، بعد از چند روز پرحاشیه از این تیم جدا شد.

منطقه رنگی – حامد حدادی از میانه های فصل جاری لیگ لبنان با تیم چمپویل قرارداد امضا کرد و در فصل عادی یکی از بهترین بازیکن های تیمش بود. این بازیکن در مرحله پلی آف اما نمایش بسیار بدی داشت و در جریان دو شکست متوالی تیمش مقابل الریاضی انتقادهای زیادی تجربه کرد. حدادی در جریان شکست دوم تیمش تنها ۵ امتیاز کسب کرد. در جریان این مرحله از پلی آف لیگ لبنان هواداران چمپویل و رسانه های لبنانی به شدت از حدادی انتقاد کردند.

کاربران لبنان در فضای مجازی حدادی را به شدت تحت فشار قرار دادند و در برخی موارد از مدیران تیم چمپویل خواستند حدادی را از تیم کنار بگذارند.

حامد حدادی چرا جدا شد؟

روزنامه الاخبار چاپ لبنان صبح امروز گزارش داد حامد حدادی از ترکیب چمپویل خارج شده و در ادامه سوپرلیگ لبنان همراه این تیم نخواهد بود. مدیران این تیم واکنشی به گزارش این روزنامه کثیرالانتشار نشان نداده اند.

بخش عربی سایت یورو اسپورت در گزارشی تکمیلی اعلام کرد حامد حدادی سه شنبه شب در جلسه ای با مدیرعامل باشگاه چمپویل درخواست جدایی داده. براساس این گزارش حدادی دلیل این درخواست را مسائل شخصی عنوان کرده. منابع یورو اسپورت عربی اما گفته اند حدادی از اینکه دقایق کمی برای تیمش به میدان میرود ناراحت است.

براساس این گزارش حدادی معتقد است دلیل عملکرد ضعیف او دقایق کم بازی کردنش است.

منابع منطقه رنگی گفته اند جدایی حدادی از چمپویل هنوز قطعی نشده. انتظار میرود خبر جدایی حدادی از چمپویل به زودی رسمی شود. باتوجه به پایان مهلت جذب بازیکن در لیگ برتر ایران، انتظار میرود حدادی تا آغاز فصل بعد بدون تیم باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر