هیوستون راکتس با درخشش جیمز هاردن روی نوار پیروزی قرار دارد

سجاد بیات

هیوستون راکتس با درخشش مجدد جیمز هاردن یک دیدار دیگر را هم برد. گلدن استیت وریرز همچنان روی نوار شکست قرار دارد.

منطقه رنگی – در یکی از جذاب‌ترین بازی‌های بامداد امروز رقابت‌های بسکتبال NBA، هیوستون راکتس ۱۱۷ – ۹۴ شیکاگو بولز را شکست داد. راکتس با این پیروزی به رکورد شش پیروزی و سه شکست رسید و روی سید سوم کنفرانس غرب باقی ماند. این سومین پیروزی متوالی راکتس بود. در این دیدار جیمز هاردن ۴۲ امتیاز، ۹ پاس منجر به گل و ۱۰ ریباند برای تیمش ثبت کرد. این چهارمین بازی این فصل بود که هاردن بیشتر از ۳۰ امتیاز برای تیمش ثبت کرد. او همچنین دو دو بازی این فصل بیشتر از ۴۰ امتیاز کسب کرده است. راسل وسبروک هم در این بازی ۲۶ امتیاز و ۷ ریباند برای تیمش ثبت کرد.

در دیگر بازی حساس امروز بوستون سلتیکس ۱۳۵ – ۱۱۵ سن آنتونیو اسپرز را شکست داد. سلتیکس با این پیروزی به رکورد هفت برد و یک شکست رسید و روی سید یک کنفرانس شرق باقی ماند. این تیم به صورت مشترک با لیکرز بهترین رکورد لیگ را در اختیار دارد. کمبا واکر گارد سلتیکس با ۲۶ امتیاز و ۸ پاس منجر به گل بهترین بازیکن این دیدار بود.

نتایج سایر دیدارهای امروز به شرح زیر است:

نیوارلینز پلیکانز ۱۱۵ – ۱۱۰ شارلوت هورنتس

گلدن استیت وریرز ۱۰۸ – ۱۱۴ اوکلاهاما سیتی تاندر

دالاس موریکس ۱۳۸ – ۱۱۲ ممفیس گریزلیز

در پایان دیدارهای امروز، در کنفرانس شرق تیم‌های بوستون سلتیکس، تورنتو رپتورز، میامی هیت، میلواکی باکس، فیلادلفیا سونی‌سیکسرز، ایندیانا پیسرز، بروکلین نتس و شارلوت هورنتس سیدهای اول تا هشتم را در اختیار دارند.

در کنفرانس غرب هم تیم‌های لس آنجلس لیکرز، دنور ناگتس، هیوستون راکتس، دالاس موریکس، یوتا جاز، لس آنجلس کلیپرز، فینیکس سانز و مینه‌سوتا تیمبروولز سیدهای اول تا هشتم را در اختیار دارند. در این کنفرانس سن آنتونیو اسپرز سید نهم و گلدن استیت وریرز سید چهاردهم را در اختیار دارند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر