جیمز هاردن و یک نمایش فرازمینی دیگر؛ ۶۰ امتیاز در فقط سه کوارتر

سجاد بیات

جیمز هاردن فوق‌ستاره‌ی هیوستون راکتس مقابل آتلانتا هاکس یک نمایش کم‌نظیر داشت.

منطقه رنگی – در یکی از جذاب‌ترین بازی‌های بامداد امروز رقابت‌های بسکتبال ‌NBA، هیوستون راکتس ۱۵۸ – ۱۱ آتلانتا هاکس را برد. راکتس با این پیروزی به رکورد سیزده برد و شش شکست رسید. راکتس در حال حاضر سید چهارم کنفرانس غرب را در اختیار دارد. در این دیدار جیمز هاردن ۶۰ امتیاز و ۸ پاس منجر به گل ثبت کرد.

هاردن در کوارتر آخر به میدان نرفت. این چهارمین بار است که هاردن در یک بازی ۶۰ امتیاز کسب می‌کند. او بعد از ویلت چمبرلین، مایکل جردن و کوبی براینت چهارمین بازیکن تاریخ است که بیشتر از سه بار در یک بازی ۶۰ امتیاز به دست می‌آورد.

در دیگر بازی مهم امروز میلواکی باکس صدرنشین کنفرانس شرق ۱۳۷ – ۹۶ شارلوت هورنتس را شکست داد. این یازدهمین پیروزی متوالی باکس به شمار می‌رود. باکس با این پیروزی به رکورد ۱۷ برد و سه شکست رسید. این تیم بعد از لیکرز (۱۷ برد و دو شکست) دومین رکورد برتر لیگ را در اختیار دارد. یانیس آنته‌توکومپو با ۲۶ امتیاز و ۹ ریباند بهترین بازیکن این مسابقه بود.

در کنفرانس غرب ساکرامنتو کینگز دست به کار بزرگی زد و ۱۰۰ – ۹۷ مقابل دنور به برتری رسید. دنور پیش از این بازی هفت مسابقه متوالی پیروز شده بود. ناگتس با این شکست به رکورد سیزده برد و چهار شکست رسید و روی سید دوم کنفرانس غرب باقی ماند.

در دیگر بازی امروز فیلادلفیا سونی‌سیکسرز ۱۱۹ – ۱۱۶ از سد ایندیانا پیسرز گذشت.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر