تیم ملی بسکتبال ایران مغلوب یونان شد

سجاد بیات

تیم ملی بسکتبال ایران در آخرین دیدار تدارکاتی خود در اردوی اروپا مغلوب تیم قدرتمند یونان شد.

منطقه رنگی – تیم ملی بسکتبال ایران در آخرین دیدار تدارکاتی اروپایی خود پیش از آغاز جام جهانی چین با نتیجه ۸۸-۵۸ مغلوب میزبان قدرتمنش یونان شد. یانیس آنته توکومپو با ۱۹ امتیاز، ۱۳ ریباند و ۴ پاس منجر به گل بهترین بازیکن این دیدار بود. نیک کالاتیس گارد مشهور یونان هم در این دیدار برای تیمش ۵ امتیاز کسب کرد. حامد حدادی سنتر تیم ملی بسکتبال ایران با ۱۸ امتیاز، ۱۰ ریباند و ۳ پاس منجر به گل بهترین بازیکن ایران در این دیدار بود.

تیم ملی بسکتبال

با این نتیجه پرونده دیدارهای تدارکاتی تیم ملی ایران در اروپا با ۶ پیروزی و یک شکست در دیدارهای رسمی و یک شکست در دیدارهای غیررسمی بسته شد. تیم ایران در سه مرحله اردوی آماده سازی خود در اروپا مقابل تیم های دانمارک، اسلواکی، پرتغال، اردن، روسیه و مجارستان پیروز شد و در دو بازی مقابل یونان باخت.

تیم ملی بسکتبال ایران روز ۲۲ مرداد به ایران بازخواهد گشت. به گزارش سایت فدراسیون بسکتبال ایران، تیم ملی اواخر شهریور برای برگزاری آخرین مرحله اردوی آماده سازی پیش از جام جهانی و شرکت در تورنمنت پیک، راهی کشور چین می شود.

تیم ملی بسکتبال ایران از ۹ شهریور و با دیدار مقابل پورتوریکو، کار خود را در جام جهانی ۲۰۱۹ چین آغاز میکند. تیم ملی بسکتبال ایران در این رقابت ها که حکم انتخابی المپیک را دارد با تیم های اسپانیا، تونس و پورتوریکو همگروه است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر