تابستان در کنفرانس شرق داغ شد؛ کایری اروینگ در بروکلین، کمبا واکر در بوستون

سجاد بیات

بوستون سلتیکس بعد از دست دادن کایری اروینگ بهترین بازیکن فصل قبل خود، آماده می شود یکی از بهترین گارد راس های لیگ را جایگزین او کند.

منطقه رنگی – کایری اروینگ حدود دو هفته پیش به مدیران بوستون سلتیکس اعلام کرد از بند ویژه قراردادش استفاده می کند و در تابستان بازیکن آزاد خواهد بود. این بازیکن که تابستان گذشته راهی سلتیکس شد فصل پیش بهترین بازیکن این تیم بود. عدم توفیق بوستون سلتیکس در راه یابی به مراحل بالای پلی آف باعث شد کایری اروینگ تصمیم بگیرد خیلی زود از این تیم جدا شود. درحالی که تیم هایی مثل لس آنجلس لیکرز و نیویورک نیکس مشتری اروینگ بودند، ESPN گزارش داد این بازیکن پیشنهاد بروکلین نتس را پذیرفته است.

کایری اروینگ

براساس این گزارش بروکلین نتس به کایری اروینگ پیشنهاد قراردادی ۴ ساله به ارزش ۱۴۱ میلیون دلار داده است. این بهترین پیشنهادی بود که اروینگ در تابستان دریافت کرد. براساس گزارش ESPN اروینگ به زودی برای مذاکره درباره جزئیات قرارداد، با نتس وارد مذاکره خواهد شد.

با حضور کایری اروینگ وضعیت دی‌آنجلو راسل گارد آل استارز فصل قبل نتس مبهم شده است. ESPN گزارش داد این بازیکن در آغاز نقل و انتقالات تابستانی با مینه سوتا تیمبروولز مذاکره خواهد کرد. راسل لیکرز را هم به عنوان مشتری دارد اما به نظر می رسد به تیمبروولز نزدیک تر است.

جایگزین کایری اروینگ کیست؟

بوستون سلتیکس بلافاصله بعد از دست دادن کایری اروینگ، جست و جو برای جذب جانشین این بازیکن را آغاز کرد. براساس گزارش ESPN کمبا واکر گارد راس آل استارز شارلوت هورنتس برای عقد قرارداد با سلتیکس با این تیم به توافق رسیده است. براساس این گزارش سلتیکس قراردادی ۴ ساله به ارزش ۱۴۱ میلیون دلار به واکر پیشنهاد داده است. این قرارداد نسبت به قراردادی که هورنتس می توانست به کمبا واکر پیشنهاد کند کمتر است.

پیش از این گزارش هایی مبنی بر علاقه مندی لس آنجلس لیکرز به کمبا واکر هم منتشر شده بود. به نظر میرسد لیکرز در حال حاضر روی جذب کوای لئونارد با ارزش ترین بازیکن فینال فصل قبل NBA متمرکز شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر