بیانیه‌ی شیمیدر علیه کاپیتان مهرام: از کجا به اسناد طبقه بندی شده ما دسترسی دارید؟

سجاد بیات

حواشی پایان دیدار تیم‌های مهرام تهران و شیمیدر قم، با بیانیه‌ی باشگاهی قمی ادامه پیدا کرد. این باشگاه به اظهارات صمد نیکخواه بهرامی واکنش نشان داده است.

منطقه رنگی – در پایان دیدار تیم‌های شیمیدر قم و مهرام تهران در هفته‌ی دوم لیگ برتر بسکتبال، اعتراض‌ها به داوری و درگیری‌های لفظی بین دو تیم بالا گرفت. بعد از بازی هم کنفرانس‌های خبری محل اظهارنظرهایی بود که جنجال‌های زیادی در پی داشت. باشگاه شیمیدر با انتشار بیانیه‌ای مفصل به اظهارات صمد نیکخواه بهرامی کاپیتان مهرام درباره‌ی بودجه‌ی ۱۱ میلیارد تومانی این باشگاه واکنش نشان داد. در بخشی از بیانیه آمده است:

درخصوص بودجه باید اعلام کنیم که تیم با بودجه‌ای معقول و‌ متناسب با شرایط اقتصادی و ظرفیت حامیان مالی شیمیدر بسته شده که با انتقال تیم به قم حدود ۱۵٪ به آن اضافه شده است.
موضوعی که لازم به توضيح می‌دانیم صحبت‌های آقای صمد نیکخواه بهرامی بازیکن مهرام است که در اظهارنظری صریح و رسانه‌ای به عدد ۱۱ میلیاردی در قالب بودجه باشگاه شیمیدر اشاره کرد.
بنابر دستورات صادره از هیئت مدیره شرکت شیمیدر مقرر شد، این موضوع پیگیری شود تا نتیجه درخصوص چگونگی دستیابی ایشان به اسناد طبقه بندی شده باشگاه و همچنین اثبات اصالت ادعای خود روشن شود. همچنین اینکه این اعداد و ارقام را با داشتن چه منابعی اعلام می‌کنند؟
قطعا اظهارنظر‌ها درخصوص بودجه بندی، شبهه‌های زیادی را برای امور مالیاتی شرکت شیمیدر (از مودیان بزرگ مالیاتی کشور) و همچنین شبهه‌هایی در دیگر دستگاه‌های موازی بوجود خواهد آورد که با پیگیری‌های باشگاه از ایجاد حواشی جلوگیری خواهد کرد.

پذیرش اشتباه‌های فنی

در این بیانیه، درباره‌ی اظهارات بازیکنان نماینده‌ی قم درخصوص داوری این دیدار آمده است:

در مورد داوری هم اعلام می‌کنیم که اشتباهاتی وجود داشت، اما حتی وجود این اشتباهات هم نباید باعث باخت تیم می‌شد و در عمل این باخت درون سیستمی بود. باید اعلام کنیم که در لحظاتی از بازی به دلیل اشتباهات کادر فنی و کم کاری برخی از بازیکنان، افت و خیز‌هایی در روند بازی شیمیدر پیش آمد که در نهایت مجبور به واگذاری نتیجه شدیم. قطعا با درایت باشگاه این مهم رفع خواهد شد.
البته هنوز زمان زیادی از شروع فصل جدید لیگ برتر نگذشته است و خوشحالیم که این باخت به موقع در ابتدای مسابقات اتفاق افتاد و کمک زیادی در اصلاح ساختاری تیم و بازیکنان و کادر می‌کند و قطعا تا پایان لیگ اتفاق‌های زیادی خواهد افتاد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر