بوستون سلتیکس به بهترین رکورد NBA رسید؛ ده پیروزی متوالی برای تیم استیونز

سجاد بیات

بوستون سلتیکس با ثبت دهمین پیروزی متوالی خود به بهترین رکورد NBA رسید. این تیم با شکست گلدن استیت جایگاهش در صدر جدول شرق را مستحکم کرد.

منطقه رنگی – در یکی از مهم‌ترین بازی‌های بامداد امروز رقابت‌های NBA، بوستون سلتیکس در خانه ۱۰۵ – ۱۰۰ گلدن استیت وریرز را شکست داد. سلتیکس با این پیروزی به رکورد ده برد و یک شکست رسید. این بهترین رکورد بین تمام تیم‌های حاضر در لیگ است. جیلن براون با ۲۲ امتیاز و ۸ ریباند بهترین بازیکن این مسابقه بود. گلدن استیت وریرز با این شکست به رکورد دو برد و ۱۱ شکست رسید. این بدترین رکورد لیگ و بدترین رکورد گلدن استیت بعد از ۱۳ بازی، در ۱۵ فصل گذشته است.

لس آنجلس لیکرز دومین تیم برتر لیگ و صدرنشین کنفرانس غرب هم امروز برنده شد. این تیم در خانه و در دیداری نزدیک ۹۹ – ۹۷ ساکرامنتو کینگز را شکست داد. هریسون بارنز فوروارد کینگز این فرصت را داشت که در ثانیه‌ی پایانی بازی را مساوی کند اما آنتونی دیویس توپ او را بلاک کرد. لبران جیمز با ۲۹ امتیاز و ۱۱ ریباند بهترین بازیکن این مسابقه بود. لیکرز با این پیروزی به رکورد ۱۰ برد و دو شکست رسید و جایگاهش در صدر جدول کنفرانس غرب را تثبیت کرد.

این اولین بار از سال ۲۰۱۰ است که تیم‌های بوستون سلتیکس و لس آنجلس لیکرز بهترین رکوردهای لیگ و صدر جدول دو کنفرانس را در اختیار دارند.

نتایج سایر دیدارهای امروز رقابت‌های NBA به شرح زیر است:

سن آنتونیو اسپرز ۱۰۹ – ۱۱۱ اورلاندو مجیک

دیترویت پیستونز ۱۰۶ – ۱۰۹ شارلوت هورنتس

ایندیانا پیسرز ۱۰۲ – ۱۱۱ هیوستون راکتس

واشنگتن ویزاردز ۱۳۷ – ۱۱۶ مینه‌سوتا تیمبروولز

فیلادلفیا سونی‌سیکسرز ۱۱۹ – ۱۲۷ اوکلاهاما سیتی تاندر

یوتا جاز ۱۰۶ – ۱۰۷ ممفیس گریزلیز

در پایان دیدارهای امروز تیم‌های بوستون سلتیکس، میامی هیت، میلواکی باکس، تورنتو رپتورز، فیلادلفیا سونی‌سیکسرز، ایندیانا پیسرز، شارلوت هورنتس و اورلاندو مجیک سیدهای اول تا هشتم کنفرانس شرق را در اختیار دارند.

در کنفرانس غرب هم تیم‌های لس آنجلس لیکرز، هیوستون راکتس، دنور ناگتس، یوتا جاز، فینیکس سانز، لس آنجلس کلیپرز، مینه‌سوتا تیمبروولز و دالاس موریکس سیدهای اول تا هشتم را در اختیار دارند.

یک پاسخ به “بوستون سلتیکس به بهترین رکورد NBA رسید؛ ده پیروزی متوالی برای تیم استیونز”

  1. Avatar مهدی گفت:

    سلام
    بازی تو خونه بوستون نبود
    لطفا ویرایش کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر