خبر بد برای بوستون سلتیکس دست گوردون هایوارد شکسته است

سجاد بیات

گوردون هایوارد ستاره‌ی بوستون سلتیکس مصدوم شد. مدیر برنامه‌های او تایید کرد دست این بازیکن شکسته است.

منطقه رنگی – بوستون سلتیکس ممکن است یکی از بهترین بازیکن‌هایش را از دست داده باشد. گوردون هایوارد فوروارد سلتیکس در جریان بازی مقابل سن آنتونیو آسیب دید. مارک برل‌اشتاین مدیر برنامه‌های او تایید کرده دست این بازیکن شکسته است.

براساس گزارش ESPN این بازیکن امروز دست خود را به یک فوق تخصص نشان خواهد داد. هنوز مشخص نیست میزان شکستگی چقدر است. این احتمال وجود دارد که هایوارد نیاز به جراحی داشته باشد. در صورتی که دست هایوارد نیاز به جراحی داشته باشد، بلافاصله و همان روز جراحی می‌شود. براساس این گزارش، پزشکان سلتیکس فکر می‌کنند این جراحی لازم باشد. هنوز مشخص نیست هایوارد چه مدت خانه‌نشین خواهد بود.

برد استیونز سرمربی سلتیکس درباره‌ی مصدومیت این بازیکن گفت:

من به گوردون گفتم سر خود را بالا بگیرد. این تنها کاری است که او باید انجام دهد. گوردون یک بازیکن سخت‌کوش و یک ستاره‌ی مهم برای ما است. او برای بازگشت از مصدومیت تلاش زیادی کرد. حالا نوبت ماست که به او کمک کنیم.

هایوارد در جریان برتری ۱۳۵ – ۱۱۵ تیمش مقابل سن آنتونیو آسیب دید. لامارکوس آلدریج فوروارد اسپرز با ضربه‌ی باسن هایوارد را مصدوم کرد.

دومین مصدومیت گوردون هایوارد

گوردون هایوارد که تابستان ۲۰۱۷ از یوتا جاز به سلتیکس منتقل شد،‌ در ششمین دقیقه‌ی اولین بازی خود برای این تیم به شدت آسیب دید. هایوارد به دلیل شکستگی پا و پارگی یک رباط تمام فصل ۱۸ – ۲۰۱۷ را از دست داد. او فصل گذشته دقایق نسبتا کمی برای تیمش بازی کرد و مشغول ریکاوری مصدومیت سنگین خود بود. او در این فصل شرایط بهتری داشت و یکی از بازیکنان اصلی سلتیکس به شمای می‌رفت. بوستون با کمک هایوارد فصل را با رکورد هفت برد و یک شکست آغاز کرد. این، بهترین رکورد لیگ است که به صورت مشترک در اختیار بوستون و لیکرز قرار دارد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر