بوستون سلتیکس با ارائه یک نمایش ضعیف از مرحله پلی آف کنار رفت

بوستون سلتیکس که انتظار میرفت یکی از مدعیان جدی قهرمانی در کنفرانس شرق NBA باشد با ارائه یک نمایش ضعیف در نیمه نهایی این کنفرانس بازنده شد و کنار رفت.

منطقه رنگی – در ادامه مرحله نیمه نهایی کنفرانس شرق NBA میلواکی باکس بهترین تیم فصل عادی لیگ در پنجمین دیدار ۱۱۶ – ۹۱ بوستون سلتیکس را شکست داد. باکس با این پیروزی، در مجموع چهار – یک مقابل بوستون سلتیکس پیروز و راهی فینال کنفرانس شرق شد. این اولین حضور میلواکی در فینال کنفرانس از سال ۲۰۰۲ به شمار میرود. یانیس آنته توکومپو با ۲۰ امتیاز، ۸ ریباند و ۸ پاس منجر به گل بهترین بازیکن میلواکی باکس در این بازی بود. کایری اروینگ در این بازی نمایش خوبی نداشت و فقط ۱۵ امتیاز برای سلتیکس کسب کرد.

بسیاری از رسانه ها پیش بینی میکنند این آخرین بازی کایری اروینگ برای سلتیکس باشد. ستاره سابق کلیولند کاوالیرز تابستان پیش رو بازیکن آزاد خواهد بود و به نظر نمیرسد برنامه های بوستون او را راضی به ماندن کند. اروینگ در کنفرانس خبری بعد از این بازی از اظهارنظر درباره آینده اش خودداری کرد.

خطر از بیخ گوش کوین دورنت گذشت

در کنفرانس غرب گلدن استیت وریرز بعد از دو شکست متوالی مقابل هیوستون راکتس ۱۰۴ – ۹۹ این تیم را شکست داد. گلدن استیت با این پیروزی سه – دو از رقیب قدرتمندش پیش افتاد. کلی تامسون با ۲۷ امتیاز و ۴ ریباند بهترین بازیکن تیمش در این بازی بود. جیمز هاردن در این بازی ۳۱ امتیاز و ۸ پاس منجر به گل برای راکتس ثبت کرد. در این دیدار کوین دورنت به دلیل مصدومیت مجبور به ترک زمین مسابقه شد.

پایگاه خبری ESPN گزارش داد برخلاف پیش بینی های اولیه رباط آشیل مچ پای کوین دورنت آسیب ندیده و این بازیکن نیازی به جراحی ندارد. انتظار میرود دورنت بعد از رفع مصدومیت عضله پایش برای دیدارهای ششم یا هفتم کنفرانس غرب آماده حضور در میادین باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر