بسکتبال باشگاه های آسیا؛ نفت آبادان روی سکوی سوم ایستاد

سجاد بیات

نفت آبادان قهرمان فصل گذشته لیگ برتر بسکتبال ایران با پیروزی در دیدار رده بندی رقابت های بسکتبال باشگاه های آسیا به مدال برنز این رقابت ها رسید.

منطقه رنگی – تیم بسکتبال نفت آبادان نماینده ایران در جام باشگاه های آسیا بعد از شکست مقابل نماینده ژاپن در نیمه نهایی، امروز یکشنبه در آخرین دیدار خود در این مسابقات ۸۱ – ۶۹ المحرق نماینده بحرین را شکست داد و روی سکوی سوم این رقابت ها ایستاد. نفت آبادان پیش از این در مرحله گروهی هم این حریف را شکست داده بود.

سعید داورپناه با ۳۱ امتیاز و ۴ پاس منجر به گل بهترین بازیکن نفت در دیدار رده بندی بود. حامد حدادی با ۱۹ امتیاز و ۹ ریباند، صمد نیکخواه با ۱۲ امتیاز و ۴ ریباند و ارسلان کاظمی با ۸ امتیاز و ۱۵ ریباند دیگر بازیکن های خوب نفت آبادان در این مسابقه بودند.

در پایان این مسابقات حامد حدادی با میانگین ۱۷٫۴ امتیاز، ۱۰٫۴ ریباند و تاثیرگذازی ۲۳٫۶ بهترین بازیکن نفت آبادان بود. سعید داورپناه با میانگین ۱۷٫۳ امتیاز و ۱۶ تاثیرگذاری دیگر بازیکن برجسته نفت آبادان در این دوره از رقابت های جام باشگاه های آسیا بود. صمد نیکخواه بهرامی در این مسابقات بهترین پاسور نفت آبادان بود و میانگین ۵ پاس منجر به گل در هر بازی ثبت کرد. نیکخواه در این مسابقات میانگین ۱۵٫۴ امتیاز در هر بازی داشت.

ارسلان کاظمی با میانگین ۹٫۲ ریباند و اثرگذاری ۱۴ به کار خود در این دوره از رقابت های جام باشگاه های آسیا پایان داد.

نفت آبادان قهرمان فصل گذشته لیگ برتر بسکتبال ایران دومین تیم خوزستانی بسکتبال ایران بعد از پتروشیمی به شمار می رود که روی سکوی رقابت های جام باشگاه های آسیا قرار میگیرد. پتروشیمی فصل گذشته قهرمان جام باشگاه های آسیا شد.

برچسب ها:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر