بسکتبال باشگاه‌های آسیا؛ نفت آبادان با قدرت آغاز کرد

سجاد بیات

تیم بسکتبال نفت آبادان نماینده‌ بسکتبال ایران در رقابت‌های جام قهرمانان آسیا در اولین دیدار خود در مرحله گروهی این رقابت‌ها به برتری رسید.

منطقه رنگی – نفت آبادان قهرمان دوره گذشته لیگ برتر بسکتبال ایران و نماینده ایران در جام قهرمانان آسیا در اولین دیدار خود در این رقابت‌ها مقابل المحرق نماینده بحرین ۸۵ – ۶۴ به برتری رسید. سعید داورپناه با ۲۰ امتیاز و ۵ پاس منجر به گل، صمد نیکخواه بهرامی با ۱۹ امتیاز و ۵ پاس منجر به گل و محمد حسن‌زاده با ۱۸ امتیاز بهترین بازیکن‌های نفت آبادان در این مسابقه بودند.

نفت آبادان

در این دیدار حامد حدادی یکی دیگر از بازیکن‌های کمکی نفت که به دلایل نامشخص همراه کاروان تیمش راهی تایلند نشد و یک شب قبل از این مسابقه وارد اردو شد حدود ۱۸ دقیقه بازی کرد اما آماده نبود و نمایش خوبی نداشت. حدادی در این بازی ۲ امتیاز و ۷ ریباند برای نفت آبادان ثبت کرد. ارسلان کاظمی دیگر بازیکن کمکی نفت هم در این بازی آمار درخشانی نداشت و در حدود ۲۴ دقیقه حضورش در زمین ۳ امتیاز و ۹ ریباند ثبت کرد.

نفت آبادان در ادامه دیدارهایش در این رقابت‌ها از ساعت ۹:۳۰ صبح چهارشنبه سوم مهر به وقت تهران به مصاف نماینده چین تایپه می‌رود. های تک بانک تایلند نماینده کشور میزبان دیگر تیم همگروه نفت آبادان در این مسابقات به شمار می‌رود.

الریاضی لبنان جدی‌ترین رقیب نفت آبادان در راه کسب قهرمانی باشگاه‌های آسیا در گروه دیگر این رقابت‌ها قرار دارد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر