تیم‌ها از نیمه‌ی اردیبهشت بازیکن‌ها را فرا می‌خوانند

اولین قدم در بازگشت رقابت‌های NBA برداشته شد

سجاد بیات

تیم‌های NBA انتظار دارند اولین قدم در بازگشت رقابت‌های NBA را تا حدود یک ماه دیگر بردارند. لیگ احتمالا اجازه‌ی فراخوان بازیکن‌ها را اواسط اردیبهشت را صادر می‌کند.

منطقه رنگی – اولین قدم در بازگشت رقابت‌های NBA از روز اول ژوئن (دهم اردیبهشت) برداشته خواهد شد. خبرگزاری ESPN گزارش داد تیم‌ها انتظار دارند اتحادیه‌ی ملی بسکتبال آمریکا از این تاریخ اجازه‌ی فراخوان بازیکن‌ها را به آن‌ها بدهند. تیم‌های NBA در حال حاضر اجازه‌ی بازگشایی سالن‌های تمرین‌های خود را ندارند. بازیکن‌ها در ایالت‌های با وضعیت سفید می‌توانند اختصاصی تمرین کنند. فراخوانی که تیم‌ها انتظار دارند تا اردیبهشت دریافت کنند، به آن‌ها اجازه می‌دهد بازیکن‌هایی که از ایالت محل تمرین تیم‌شان خارج شده‌اند را هم به تمرین فراخوان کنند.

ESPN اعلام کرد تیم‌ها انتظار دارند لیگ بعد از این مجوز، به زودی مجوز بیشتر شدن تعداد نفرات در جلسه‌های تمرین را هم ارائه کند. این مجوز ممکن است به معنی بازگشایی سالن تمرین تیم‌ها نباشد. براساس این گزارش، لیگ هنوز برای بازگشایی سالن‌های تمرین تیم‌های NBA مطمئن نیست چراکه این بازگشایی به معنی بازگشت به کار تمام کارکنان تیم‌ها خواهد بود. تیم‌های NBA تقریبا مطمئن هستند که فصل جاری رقابت‌های NBA به پایان برسد اما هنوز مشخص نیست برنامه‌ریزی برای رسیدن به چنین هدفی چطور خواهد بود.

براساس گزارش ESPN در حال حاضر تیم‌ها انتظار دارند ادامه‌ی رقابت‌ها در دو مرکز به صورت متمرکز برگزار شود. این دو محل، دنیای دیزنی شهر اورلاندو و محلی در شهر لاس وگاس خواهند بود. اتحادیه‌ی بازیکنان و اتحادیه‌ی ملی بسکتبال آمریکا به زودی برای رسیدن به توافق نهایی برای برنامه‌ریزی‌های آینده جلسه‌ای برگزار کنند. باتوجه به اینکه بسیاری از بازیکن‌های NBA از ایالت‌های محل حضور تیم‌شان خارج نشده‌اند، می‌توان انتظار داشت این قدم، خیلی سریع برداشته شود.

 

برچسب ها: ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر