ارسلان کاظمی با مهرام تهران به توافق رسید

سجاد بیات

ارسلان کاظمی بعد از چند هفته گمانه‌زنی مهرام تهران را به عنوان تیم فصل آینده خود انتخاب کرد. کاظمی از شیمیدر هم پیشنهاد داشت.

منطقه رنگی – ارسلان کاظمی فوروارد ملی‌پوش فصل گذشته پتروشیمی که تابستان بسیار پرحاشیه‌ای داشت فصل آینده برای مهرام تهران به میدان خواهد رفت. منابع منطقه رنگی می‌گویند این بازیکن پیشنهاد این تیم را به پیشنهاد شیمیدر ترجیح داده است. قرارداد رسمی کاظمی با مهرام هنوز امضا نشده اما انتظار می‌رود این باشگاه این خبر را در چند روز آینده تایید کند.

کاظمی که در ۴ پنجره انتخابی جام جهانی ۲۰۱۹ همراه تیم ملی بسکتبال بود بعد از اینکه در پنجره آخر به تیم ملی دعوت نشد و جام جهانی را از دست داد تابستان پرحاشیه‌ای را سپری کرد. بسیاری این بازیکن را شایسته حضور در جام جهانی می‌دانستند. کاظمی بعد از صمد نیکخواه بهرامی و فرید اصلانی سومین بازیکن مهم جذب شده توسط مهرام در این تابستان است. منابع منطقه رنگی می‌گویند مصطفی هاشمی سرمربی مهرام همچنین در حال بررسی چند گزینه خارجی است. او ترجیح می‌دهد برای جذب بازیکن خارجی روی بازیکن پست پنج تمرکز کند.

ارسلان کاظمی مصطفی هاشمی و درگیری‌های قدیمی

ارسلان کاظمی درحالی مهرام را برای ادامه کار در لیگ برتر انتخاب کرده که پیش از این درگیری‌های نسبتا شدیدی با این تیم داشت. همسر ارسلان کاظمی در جریان دیدارهای مهرام و پتروشیمی در آخرین فصل حضور مهرام در لیگ برتر بارها و بارها در اینستاگرام به مهرام حمله کرد. تصویر ادیت شده‌ای که او از مصطفی هاشمی سرمربی وقت و فعلی مهرام روی اینستاگرامش آپلود کرد تا مدت‌ها باعث درگیری دو طرف شد. پیش از این مهرام اعلام کرده بود از کاظمی بابت صحبت‌هایش بیرون زمین و همچنین پست‌های همسرش در اینستاگرام شکایت می‌کند اما موضوع در نهایت بدون طرح شکایت حل و فصل شد.

ارسلان کاظمی در دوره قبل حضور در اردوی تیم ملی درگیری‌هایی هم با صمد نیکخواه بهرامی کاپیتان تیم ملی و کاپیتان فعلی مهرام داشت. گفته می‌شود این دو بازیکن در اردوهای تیم ملی رابطه خوبی باهم نداشته‌اند. هر دو طرف این مسئله را تکذیب کرده‌اند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر